Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe paleta 1 metr przestrzenny 460 kg

Drewno kominkowe paleta 1 metr przestrzenny 460 kg

318
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe paletowane to idealne rozwiązanie do ogrzewania Twoich pomieszczeń. Dąb jako surowiec znakomicie sprawdza się w paleniskach kominków i pieców. Drewno porąbane jest w praktyczne polana, które są gotowe do użytku. Szczapy zapakowane są na palecie, co znacząco ułatwi Ci przewiezienie produktu i rozwiąże problem jego składowania.

   Cechy i zalety

    Drewno kominkowe to produkt polecany dla posiadaczy domowego paleniska, służącego jako źródło dodatkowego ciepła w mieszkaniu. Składa się z pociętych szczap drewna dębowego, które jest powszechnie cenione ze względu na swoją niezwykłą kaloryczność i wartość opałową. Dzięki temu spala się intensywnie, ale i ekonomicznie, znacznie podnosząc temperaturę ogrzewanych wnętrz. Wyrób podczas spalania nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, zaś jasnobrązowe polana są tak pocięte, że prezentują się wyjątkowo estetycznie. Opał został praktycznie zapakowany i ułożony na palecie, która znacząco ułatwia transport oraz przechowywanie nadmiaru surowca w dogodnych warunkach. Proponujemy także drewno kominkowe w innych wariantach gabarytowych oraz gatunkowych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuDrewno kominkowe i brykiet
     Długość (cm)100cm
     Wysokość (cm)120cm
     Szerokość (cm)80cm
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.35%
     Skład100% Hardwood (birch, alder, maple, ash, aspen)
     Waga produktu460kg
     MateriałDrewno
     Instrukcje dotyczące przechowywaniadrewno do sezonowania, paleta, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
     Kod produktu5908283372096