icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Luty

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Lutowanie

Strzałka w prawo

Luty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drut do lutowania LC-60 fi 1,5 mm 30 g
Strzałka w prawo

Drut do lutowania LC-60 fi 1,5 mm 30 g

17,98
/ szt.
599,33
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Drut do lutowania stanowi niezbędny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Drut wykonany z cyny-tinolu doskonale nadaje się do montażu elektroniki i przewodów miedzianych o małym przekroju. Ponadto posiada szerokie zastosowanie w całej branży elektrotechnicznej, jak również w rozmaitych dziedzinach hobbystycznych.

  Cechy i zalety

  Drut do lutowania jest niezbędnym elementem wykorzystywanym podczas prac naprawczych w Twoim domu i warsztacie. Produkt ten daje Ci wiele możliwości – za jego pomocą połączysz ze sobą zepsute elementy lub stworzysz zupełnie nowy przedmiot, bazując na własnej wyobraźni. Przeznaczony jest przede wszystkim do lutowania miękkiego. Wykonany jest z cyny-tinolu, a zatem doskonale nadaje się do montażu elektroniki i przewodów miedzianych o małym przekroju. Ma szerokie zastosowanie w całej branży elektrotechnicznej, gdzie stanowi główne spoiwo poszczególnych elementów. Znakomicie wiąże miedź, dlatego umożliwi Ci drobne oraz doraźne reperacje starych rur. Ponadto jest to produkt niezwykle często używany w różnych dziedzinach hobbystycznych.

  • Poręczny
  • Wydajny
  • Dobra cena

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu1.5mm
  MateriałCyna
  Kod produktu5907747000230