Zobacz więcej Drzwi pokojowe
Drzwi pełne Olga 60 lewe orzech ambasador
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Stabilne i wytrzymałe drzwi pełne Olga lewe orzech ambasador doskonale sprawdzą się do pokoju dziecięcego, sypialni czy biura. Zapewniają pełną prywatność oraz intymność domownikom. Wykonane są z płyty HDF o podwyższonej twardości i wodoodporności. Poza tym zabezpieczone są folią finish, która gwarantuje odporność na zarysowania.
Cechy i zalety
Drzwi pełne Olga 60 lewe orzech ambasador wyróżniają się prostą konstrukcją, stabilnością i wytrzymałością. Charakteryzują się ciemnobrązowym odcieniem oraz subtelnymi zdobieniami. Ten model gwarantuje Twoim domownikom pełną prywatność. Nie posiada żadnych przeszkleń. Drzwi pełne Olga lewe orzech ambasador mają gładką powierzchnię, która jest zabezpieczona folią finish. Cała konstrukcja jest wytrzymała i odporna na zarysowania. To zasługa wykonania z płyty HDF i starannego wykończenia. Skrzydło idealnie sprawdzi się do sypialni, salonu czy pokoju dziecka. Powierzchnia jest bardzo prosta w czyszczeniu – nie ma potrzeby używania specjalistycznych środków. Szukasz modeli do kuchni albo łazienki? Zobacz naszą pozostałą ofertę.
- Gładka powierzchnia
- Stabilne i wytrzymałe skrzydło
- Zabezpieczenie folią finish
- Pokrycie skrzydła: foliowane
Specyfikacja techniczna
Typ opakowania | szt. |
---|---|
Seria | Olga |
Szerokość produktu | 644mm |
Grubość produktu | 40mm |
Wysokość produktu | 2040mm |
Rozmiar drzwi | 60 |
Kierunek otwierania drzwi | Lewe |
Materiał | Płyta wiórowa wysokiej gęstości (HDF) |
Grupa kolorystyczna | Brązowy |
Kolor | Orzech ambasador |
W zestawie | Zamek i zawiasy, klucz do zamka |
Kod produktu | 5902022929749 |