Zobacz więcej Drzwi pokojowe
Drzwi pokojowe Toreno 80 prawe dąb grandson z czarnymi szybkami
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Drzwi pokojowe Toreno prawe dąb grandson z czarnymi szybkami wyróżniają się modułową konstrukcją oraz estetycznym wykonaniem. Te utrzymane w nowoczesnym wzornictwie drzwi zostały wyposażone w obustronnie gładką czarną szybę. Przeszklenia w tym kolorze doskonale zadbają o prywatność. Zamknij tym skrzydłem wejście do pokoju w budynku.
Cechy i zalety
Drzwi pokojowe Toreno 80 prawe dąb grandson z czarnymi szybkami jest produktem bardzo estetycznym, a także wyjątkowo funkcjonalnym. Wykorzystaj to skrzydło z serii Toreno w budownictwie. Nadaje się do zamknięcia wejścia do pomieszczenia. Dzięki niemu będziesz mógł zadbać o prywatność w dowolnym pokoju. Drzwi pokojowe Toreno prawe dąb grandson z czarnymi szybkami są wykonane z wytrzymałej i trwałej płyty MDF. Wyróżnia je także modułowa konstrukcja. Dzięki czarnym szybkom obustronnie gładkim, a także foli typu finisz w kolorze dębu drzwi prezentują się dekoracyjnie. Produkt ten wymaga dokupienia osobno ościeżnicy oraz klamki. Pasujące akcesoria do skrzydła drzwiowego dostępne są w bogatym asortymencie sklepów Castorama.
- Modułowa konstrukcja
- Szyba obustronnie gładka
- Nowoczesne wzornictwo
- Pokrycie skrzydła: folia typu „finish”
- Wymiary drzwi (z ościeżnicą stałą): 206.7 x 89.2 cm
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ drzwi | Pokojowe z przeszkleniem |
---|---|
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Seria | Toreno |
Wysokość produktu | 2035mm |
Szerokość produktu | 844mm |
Grubość produktu | 50mm |
Rozmiar drzwi | 80 |
Kierunek otwierania drzwi | Prawe |
Kolor | Dąb grandson |
Materiał | Płyta wiórowa średniej gęstości (MDF) |
Przeszklony | Przeszklony |
Typ szkła | Szkło hartowane |
Typ przeszklenia | Przeszklenie częściowe |
Możliwość przycięcia | Nie |
Ościeżnica w zestawie | Brak stelaża w zestawie |
Uchwyty w zestawie | Brak uchwytów w zestawie |
Obszar zastosowania | Wewnętrzne |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Kod EAN | 5900378204404 |