icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dziennik budowy

Dziennik budowy

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

W dzienniku zaprezentujesz przebieg procesów robót budowlanych oraz zdarzeń zachodzących w toku wznoszenia wybranej przez siebie konstrukcji – wykorzystasz go podczas budowy różnych budynków. Dokument jest gotowy do uzupełnienia – samodzielnie wpiszesz w pola odpowiednie informacje dotyczące pozwolenia na budowę, adres inwestycji oraz inne niezbędne dane.

  Cechy i zalety

  Planujesz budowę i potrzebujesz zaopatrzyć się w urzędowy dokument, na którym pokażesz przebieg robót? W tym celu powinieneś zaopatrzyć się w przedstawiony w tym miejscu dziennik budowy. Na dokumencie pokażesz przebieg robót budowlanych oraz zdarzeń i okoliczności zachodzących w toku wykonywania robót. Wyrób ma postać gotowego do uzupełnienia dokumentu – samodzielnie wypełnisz umieszczone na nim pola. W dzienniku przedstawisz takie informacje jak numer i data wydania pozwolenia na budowę, nazwa i adres inwestycji oraz inwertora, strony określające osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne, oraz oświadczenie kierownika budowy o zgodności obiektu z projektem i przepisami. Po zakończeniu robót dokument dołączysz do zawiadomienia o zakończeniu budowy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Rozmiar papieruA4
   Liczba stron29
   Opis książkiDo uzupełniania
   Typ oprawy książkiMiękka
   WydaniePojedyncze wydanie
   Kod produktu9788390542843