Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml różowa

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml różowa

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalna farba szybkoschnąca w sprayu znajdzie szerokie zastosowanie zarówno do prac hobbystycznych czy artystycznych, jak i podczas renowacji mebli, czy przeprowadzania napraw. Emalia ta doskonale pokrywa powierzchnię większości materiałów znajdujących się w gospodarstwach domowych. Jest ona bardzo łatwa w użyciu i odporna na działanie promieniowania UV.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna farba w aerozolu świetnie sprawdza się do malowania większości powierzchni występujących w domu. Możesz nią trwale pokryć m.in. metal, tworzywa sztuczne, drewno, szkło, kamień itp. Farba w miłym dla oka odcieniu różu stwarza duże możliwości dekoracyjne. Za jej pomocą możesz w szybki i łatwy sposób wykreować estetyczne ozdoby do domu lub przyciągające wzrok meble. Elementy wyposażenia w mocnym odcieniu różu idealnie dopełnią aranżacji wielu pomieszczeń. Dzięki wysokiej odporności na działanie czynników pogodowych i promieniowanie UV farbę możesz zastosować także do malowania przedmiotów znajdujących się na zewnątrz, np. mebli, lamp czy donic. Dzięki temu możesz dopełnić różowym akcentem aranżację balkonu, tarasu czy ogródka.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorRóżowy
    Kod produktu5906291024211