Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml szara jasna

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml szara jasna

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalna farb w aerozolu znajduje szerokie zastosowanie w renowacji mebli oraz w tworzeniu samodzielnych dekoracji w domu i na zewnątrz. Prezentowany produkt idealnie pokrywa różnorodne powierzchnie znajdujące się w każdym gospodarstwie domowym. Emalia jest trwała, szybko schnie i zostawia lekki połysk na powierzchni.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna, wysokiej jakości farba to prosty w użyciu produkt, za pomocą którego szybko i trwale zmienisz wygląd elementów w swoim otoczeniu. Bez problemu poradzą sobie z malowaniem nią także osoby, które dopiero nabierają doświadczenia w malowaniu i renowacji przedmiotów. Z pomocą farby w aerozolu możesz już w jeden dzień zmienić wygląd mebla albo stworzyć hobbystycznie dekorację do mieszkania. Nowoczesny odcień jasnego szarego doskonale łączy się z szeroką paletą innych barw, nadając każdemu wnętrzu smaku i elegancji. Produkt idealnie pokrywa większość materiałów dostępnych w gospodarstwie domowym. Pomalujesz nim zarówno metal, drewno, plastik, ceramikę, jak i szkło. Farbę tą możesz stosować także na zewnątrz budynku, ponieważ nie jest ona podatna na wpływ warunków atmosferycznych.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorSzary jasny
    Kod produktu5906291024358