Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml szara

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml szara

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba w sprayu posiada szereg zastosowań w każdym domu i ogrodzie. Dzięki niej szybki i łatwo wprowadzić możesz ponadczasową, szarą barwę do swojego otoczenia. Trwała, odporna na warunki pogodowe emalia sprawdzi się zarówno przy renowacji drewnianych mebli oraz przy odświeżaniu przedmiotów szklanych, kamiennych czy metalowych.

   Cechy i zalety

    Prezentowana emalia w eleganckim odcieniu szarości to produkt pozwalający na szybką i łatwą zmianę wyglądu na najróżniejszych powierzchniach. Produkt zapewnia precyzyjne i dokładne malowanie większości materiałów znajdujących się w gospodarstwie domowym. Równie dobrze pokrywa ona naturalne tworzywa, jak drewno i kamień, a także gładkie szkło czy metal. Dzięki wygodnej aplikacji stosować mogą ją także osoby bez większego doświadczenia. Wystarczy na przygotowaną powierzchnię rozpylić kilka kolejnych warstw emalii. Nie musisz martwić się o wyblaknięcie szarej powierzchni. Produkt odporny jest na działanie promieni UV oraz na zmienne warunki pogodowe, dlatego stosowany jest także na zewnątrz budynków. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także całą paletę kolorystyczną uniwersalnych emalii w aerozolu.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorSzary
    Kod produktu5906291024327