Produkty

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/4 EAB

Kliknij aby powiększyć

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/4 EAB

Marka: Idmar

Marka: Idmar

Kod: 504796

|
 • ekonomiczna
 • niezawodna
 • łatwa w obsłudze
Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. pozwoli przeprowadzić Ci bezpieczny i łatwy montaż instalacji grzewczej. Montaż produktu jest prosty, więc poradzisz z nim sobie samodzielnie. Dzięki jego zastosowaniu w znacznym stopniu ograniczysz ilość zużywanej w Twoim domu energii. Możliwość użytkowania pompy przez długi czas wynika z trwałego materiału wykorzystanego podczas jej produkcji.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wydajność: 2.3 m3/h

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

20,7 x 20,5 x 15 cm

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Szerokość opakowania

21 cm

Waga brutto

2.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

systemy grzewcze, tj. ogrzewanie podłogowe, systemy jedno- i dwururowe

Sposób montażu

przed pompą należy zainstalować filtr oraz zawór odcinający, a za nią zawór odcinający, uchroni to urządzenie przed zanieczyszczeniami i zapobiegnie spuszczeniu całej wody z instalacji w przypadku wymiany produktu

Wydajność

2.3 m3/h

Maksymalna wysokość podnoszenia wody

4 m

Temperatura cieczy

2 - 110 st. C

Ciśnienie robocze

10 bar

Napięcie zasilające

230 V

Pojemność przepływu

2.3 m3/h

Regulacja mocy

5 - 22 W

Rozkład podłączeń

180 mm

Parametry indywidualne

Marka

Idmar

Informacje dodatkowe

rozmiar przyłączy 1 1/2"; kasa energooszczędności A

Nr referencyjny

POTYPHOONRS25/4EAB

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

korpus - stal
Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. to urządzenie, dzięki któremu skutecznie zamontujesz system grzewczy w swoim domu. Produkt został skonstruowany w taki sposób, aby jego instalacja i uruchomienie były łatwe i szybkie. Do prawidłowego działania urządzenia należy zastosować filtr umieszczony z przodu pompy oraz zawór odcinający z obu stron produktu – w ten sposób uchronisz urządzenie przed zanieczyszczeniami. W przeciwieństwie do tradycyjnych pomp, produkt zapewnia niskie zużycie energii. Użyta podczas produkcji stal pozwala na długotrwałe użytkowanie urządzenia, a cicha praca zaworów nie zakłóci Twojego domowego komfortu. Wszystkie elementy, których potrzebujesz do prawidłowego montażu pompy, znajdują się w zestawie.
Ocena
1 komentarz
13.01.2020
już w trzecim sezonie grzewczym "odezwała się z dźwiękiem świerszczy" . obecnie pracuje ona w czwartym sezonie i dalej to samo, najbardziej słyszalne "świerszcze" są na najwolniejszych obrotach i nie daje mi to szansy na oszczędzanie energii. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana(nią) taka sytuacja. Chcielibyśmy Panu(i) pomóc w jej wyjaśnieniu, dlatego zachęcamy serdecznie do skorzystania ze wsparcia naszych doradców z działu Sanitarnego, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy, a gdy okaże się, że produkt jest wadliwy, udzieli wszelkich informacji na temat procesu reklamacyjnego. Z naszym doradcą można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Z czego czerpie energię dom autonomiczny?

 • Instalacja

  Jakie instalacje grzewcze są najbardziej ekologiczne?

 • Instalacja

  Czym jest ogrzewanie cyrkulacyjne wody

Ocena i komentarz dla:

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/4 EAB