Zobacz więcej Pompy cyrkulacyjne i obiegowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/4 EAB

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/4 EAB

448
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. pozwoli przeprowadzić Ci bezpieczny i łatwy montaż instalacji grzewczej. Montaż produktu jest prosty, więc poradzisz z nim sobie samodzielnie. Dzięki jego zastosowaniu w znacznym stopniu ograniczysz ilość zużywanej w Twoim domu energii. Możliwość użytkowania pompy przez długi czas wynika z trwałego materiału wykorzystanego podczas jej produkcji.

   Cechy i zalety

    Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. to urządzenie, dzięki któremu skutecznie zamontujesz system grzewczy w swoim domu. Produkt został skonstruowany w taki sposób, aby jego instalacja i uruchomienie były łatwe i szybkie. Do prawidłowego działania urządzenia należy zastosować filtr umieszczony z przodu pompy oraz zawór odcinający z obu stron produktu – w ten sposób uchronisz urządzenie przed zanieczyszczeniami. W przeciwieństwie do tradycyjnych pomp, produkt zapewnia niskie zużycie energii. Użyta podczas produkcji stal pozwala na długotrwałe użytkowanie urządzenia, a cicha praca zaworów nie zakłóci Twojego domowego komfortu. Wszystkie elementy, których potrzebujesz do prawidłowego montażu pompy, znajdują się w zestawie.

    • Ekonomiczna
    • Niezawodna
    • Łatwa w obsłudze
    • Pojemność przepływu: 2.3 m3/h

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    Napięcie zasilania230V
    Kod produktu5906489938436