Produkty

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/6 EAB

Kliknij aby powiększyć

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/6 EAB

Marka: Idmar

Marka: Idmar

Kod: 504797

|
 • ekonomiczna
 • niezawodna
 • łatwa w obsłudze
Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. pozwoli zadbać o właściwą instalację systemu grzewczego w Twoim domu. Instalacja produktu jest wyjątkowo prosta. Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób, aby jego praca w żaden sposób nie zakłócała Twojego komfortu. Pompa pozwoli Ci skutecznie ograniczyć ilość zużywanej energii, a tym samym obniżyć rachunki.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wydajność: 3.1 m3/h

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

20,7 x 20,5 x 15 cm

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Szerokość opakowania

21 cm

Waga brutto

2.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

systemy grzewcze, tj. ogrzewanie podłogowe, systemy jedno- i dwururowe

Sposób montażu

przed pompą należy zainstalować filtr oraz zawór odcinający, a za nią zawór odcinający, uchroni to urządzenie przed zanieczyszczeniami i zapobiegnie spuszczeniu całej wody z instalacji w przypadku wymiany produktu

Wydajność

3.1 m3/h

Maksymalna wysokość podnoszenia wody

6 m

Temperatura cieczy

2 - 110 st. C

Ciśnienie robocze

10 bar

Napięcie zasilające

230 V

Pojemność przepływu

3.1 m3/h

Regulacja mocy

5 - 45 W

Rozkład podłączeń

180 mm

Parametry indywidualne

Marka

Idmar

Informacje dodatkowe

rozmiar przyłączy 1 1/2"; kasa energooszczędności A

Nr referencyjny

POTYPHOONRS25/6EAB

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

korpus - stal
Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. to nowatorskie rozwiązanie zapewniające prawidłowe działanie systemu grzewczego w Twoim domu. Produkt doskonale sprawdza się podczas montażu ogrzewania podłogowego, systemów jedno- oraz wielorurowych. Instalacja pompy obiegowej jest zadaniem, z którym poradzisz sobie samodzielnie – bez pomocy fachowca. Przy jej montażu niezbędne jest zastosowanie filtru oraz zaworów odcinających, które pozwolą Ci uniemożliwić spuszczenie całej wody z instalacji. Dzięki wykorzystaniu specjalnych zaworów termostatycznych pompa pracuje w cichy sposób, nie zakłócając przy tym Twojego spokoju. Stal nierdzewna, z której wykonany został produkt, umożliwia jego prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas. Zestaw zawiera wszystkie elementy, jakich potrzebujesz do właściwego zamontowania pompy.
Ocena
1 komentarz
13.01.2020
już w trzecim sezonie grzewczym "odezwała się z dźwiękiem świerszczy" . obecnie pracuje ona w czwartym sezonie i dalej to samo, najbardziej słyszalne "świerszcze" są na najwolniejszych obrotach i nie daje mi to szansy na oszczędzanie energii. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana(nią) taka sytuacja. Chcielibyśmy Panu(i) pomóc w jej wyjaśnieniu, dlatego zachęcamy serdecznie do skorzystania ze wsparcia naszych doradców z działu Sanitarnego, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy, a gdy okaże się, że produkt jest wadliwy, udzieli wszelkich informacji na temat procesu reklamacyjnego. Z naszym doradcą można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Co musisz wiedzieć przed montażem pompy ciepła

 • Instalacja

  Jak poprawić ciśnienie wody w domowej instalacji?

 • Instalacja

  Kocioł grzewczy – z pompą ciepła czy bez?

Ocena i komentarz dla:

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/6 EAB