icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pompy cyrkulacyjne i obiegowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/6 EAB

Energooszczędna pompa do C.O. Idmar RS 25/6 EAB

578
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. pozwoli zadbać o właściwą instalację systemu grzewczego w Twoim domu. Instalacja produktu jest wyjątkowo prosta. Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób, aby jego praca w żaden sposób nie zakłócała Twojego komfortu. Pompa pozwoli Ci skutecznie ograniczyć ilość zużywanej energii, a tym samym obniżyć rachunki.

   Cechy i zalety

    Energooszczędna pompa obiegowa do C.O. to nowatorskie rozwiązanie zapewniające prawidłowe działanie systemu grzewczego w Twoim domu. Produkt doskonale sprawdza się podczas montażu ogrzewania podłogowego, systemów jedno- oraz wielorurowych. Instalacja pompy obiegowej jest zadaniem, z którym poradzisz sobie samodzielnie – bez pomocy fachowca. Przy jej montażu niezbędne jest zastosowanie filtru oraz zaworów odcinających, które pozwolą Ci uniemożliwić spuszczenie całej wody z instalacji. Dzięki wykorzystaniu specjalnych zaworów termostatycznych pompa pracuje w cichy sposób, nie zakłócając przy tym Twojego spokoju. Stal nierdzewna, z której wykonany został produkt, umożliwia jego prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas. Zestaw zawiera wszystkie elementy, jakich potrzebujesz do właściwego zamontowania pompy.

    • Ekonomiczna
    • Niezawodna
    • Łatwa w obsłudze
    • Temperatura cieczy: 2 - 110 °C

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    Napięcie zasilania230V
    Kod produktu5906489938429