icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Emalie do metalu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Emalie

Strzałka w prawo

Emalie do metalu

Strzałka w prawo

Farba antykorozyjna Colours czarna 0,25 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba antykorozyjna Colours czarna 0,25 l
19,98
/ szt.
79,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Farba antykorozyjna w czarnym kolorze sprawdzi się podczas renowacji metalowych przedmiotów. Kolor emalii jest neutralny, co sprawia, że pasuje zarówno do obiektów, które znajdują się w środku budynków, jak i tych, które są wykorzystywane w ogrodzie czy na działce. W naszej ofercie znajdziesz również ten produkt w innych odcieniach.

  Cechy i zalety

  Czarna farba antykorozyjna to produkt przeznaczony do aplikacji na metalowe powierzchnie. Emalia dekoracyjno-gruntująca jest wygodna w stosowaniu – łączy właściwości kilku produktów, dzięki czemu prace przebiegają szybko. Świetnie sprawdza się podczas malowania powierzchni narażonych na czynniki korodujące. Produkt można stosować wewnątrz budynków oraz do zabezpieczania obiektów, które pozostają na wolnym powietrzu – ogrodzeń, bram wjazdowych, furtek, trejaży, mebli ogrodowych. Emalia nadaje czarny kolor z delikatnym połyskiem, który ma uniwersalne zastosowanie. Do aplikacji można wykorzystać wałek, pędzel lub pistolet natryskowy – możesz dobrać metodę do wielkości malowanej powierzchni lub indywidualnych upodobań.

  • Nadaje malowanej powierzchni eleganckie wykończenie; dobra odporność mechaniczna; zapewnia dobre krycie i dużą przyczepność do podłoża

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Pokrycie2.5m²
  Pokrycie z litra10m²/L
  Czas schnięcia24 godziny
  Liczba warstw3
  Maksymalna temperatura aplikacji25°C
  Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub natrysk
  KolorCzarny
  WykończenieŚredni połysk
  Kod produktu5902829028331