icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Emalie do metalu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Emalie

Strzałka w prawo

Emalie do metalu

Strzałka w prawo

Farba antykorozyjna Colours czarna 0,7 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba antykorozyjna Colours czarna 0,7 l
31,98
/ szt.
45,69
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Korzystając z farby antykorozyjnej zabezpieczysz metalowe przedmiotów przed rdzą, a także nadasz im głęboki, czarny kolor z delikatnym połyskiem. Takie wykończenie świetnie pasuje do różnych obiektów znajdujących się wokół domu, na przykład ogrodzenia, bramy wjazdowej czy mebli ogrodowych. Wśród naszego asortymentu dostępne są również inne kolory.

  Cechy i zalety

  Farba antykorozyjna w kolorze czarnym to produkt dekoracyjno-gruntujący. Korzystając z tego wyrobu przeprowadzisz prace renowacyjne szybko i wygodnie. Przed aplikacją nie trzeba stosować podkładu gruntującego, a po malowaniu farba schnie w 24 godziny. Nakładając ten preparat, zabezpieczysz metalowe przedmioty przed czynnikami wywołującymi korozję, dzięki czemu powierzchnie przez długi czas będą prezentować się estetycznie. Czarny kolor wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem – sprawdzi się jako dekoracja ogrodzenia, bramy wjazdowej, furtki i małej architektury ogrodowej. Oferowane tutaj opakowanie zawiera 0,7 litra farby, co oznacza, że wystarcza na pokrycie powierzchni o wielkości około 7 m2. Sprawdź również inne kolory farby antykorozyjnej dostępne w naszym sklepie.

  • Nadaje malowanej powierzchni eleganckie wykończenie; dobra odporność mechaniczna; zapewnia dobre krycie i dużą przyczepność do podłoża

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Pokrycie7m²
  Pokrycie z litra10m²/L
  Czas schnięcia24 godziny
  Liczba warstw3
  Maksymalna temperatura aplikacji25°C
  Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub natrysk
  KolorCzarny
  WykończenieŚredni połysk
  Kod produktu5902829028218