Zobacz więcej Emalie do metalu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Emalie

Strzałka w prawo

Emalie do metalu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba antykorozyjna Colours zielona liściasta 0,7 l

Farba antykorozyjna Colours zielona liściasta 0,7 l

21,98
/ szt.
31,40
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępna tutaj farba antykorozyjna jest przeznaczona do aplikacji na metalowe powierzchnie, dzięki czemu zyskują one zabezpieczenie przed rdzą. Nadaje również przedmiotom atrakcyjny zielony kolor o lekkim połysku. Produkt nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na przykład na ogrodzenie, meble ogrodowe czy bramę.

   Cechy i zalety

    Farba antykorozyjna przeznaczona jest do malowania metali żelaznych. Stosując ten produkt możesz zabezpieczyć stal i żeliwo przed korozją oraz niszczącym wpływem czynników atmosferycznych. Emalia będzie przydatna w domu, a także na terenie całej posesji, gdzie możesz nią pokryć ogrodzenie, bramę wjazdową, ławki, a także wszystkie inne metalowe powierzchnie. Farba jest w kolorze liściastej zieleni, która świetnie pasuje do przedmiotów znajdujących się w ogrodzie. Przy stosowaniu na metale żelazne, produkt nie wymaga użycia farby gruntującej. Aby pomalować metale nieżelazne, należy użyć farby gruntującej. Produkt wyróżnia się dużą wydajnością. W naszej ofercie dostępne są także inne kolory farby antykorozyjnej w opakowaniach o różnej pojemności.

    • Nadaje malowanej powierzchni eleganckie wykończenie; dobra odporność mechaniczna; zapewnia dobre krycie i dużą przyczepność do podłoża

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie7m²
    Pokrycie z litra10m²/L
    Czas schnięcia1 dzień
    Liczba warstw3
    Maksymalna temperatura aplikacji25°C
    Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub natrysk
    KolorZielony liściasty
    WykończenieŚredni połysk
    Kod produktu5902829028157