Produkty

Farba biała mat 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba biała mat 2,5 l

Kod: 742310

|
 • idealna do ścian i sufitów w pomieszczeniach
 • gładkie, matowe wykończenie
 • farba na bazie wody o delikatnym zapachu
Farba biała mat znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, hotelowych oraz mieszkalnych. Sprawdzi się ze względu na trwałość i elegancję, którą wprowadzi do każdej aranżacji. Produkt będzie stanowił tło dla klasycznych lub nowoczesnych mebli oraz dekoracyjnych dodatków. W naszej ofercie możesz wybrać dowolną pojemność, która wystarczy Ci na pokrycie wybranego metrażu ściany.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 2,5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

19.9 cm

Wysokość opakowania

14.3 cm

Szerokość opakowania

19.9 cm

Waga brutto

3.74 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoże suche, oczyszczone, przeszlifowane

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Czas schnięcia

nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

30 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Parametry indywidualne

Rodzaj farby

akrylowa

Informacje dodatkowe

stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach

Nr referencyjny

H31871-2L5

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Chcesz zmienić kolor ściany w sypialni, jadalni lub biurze? Farba biała mat 2,5 l nada pomieszczeniu elegancji i estetycznego wyglądu. Jasny odcień świetnie będzie kontrastował z dowolnymi dodatkami i elementami wyposażenia. Produkt jest wysoce wydajny, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Aby uzyskać zamierzony efekt, wystarczą jedynie dwie warstwy, które stworzą jednolitą fakturę bez smug i prześwitów. Farba biała mat wyróżnia się także trwałością. Należy do rodzaju produktów akrylowych, dzięki czemu ma tendencję do rozszerzania i kurczenia. Dzięki temu zmiana temperatur nie spowoduje pęknięć. Oprócz tego biały kolor nie nabierze żółtych plam mimo działania promieni słonecznych i sztucznego światła. Bez problemu także z powierzchni zmyjesz także wszelkie plamy i zabrudzenia.
Ocena
14 komentarzy
12.05.2020
Słabo kryje ,nie wdajna
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie jej wydajności oraz jakości krycia. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanych kwestii z jednym z naszych doradców z działu Dekoracje, który chętnie udzieli wszelkiego merytorycznego wsparcia na temat tego, co należy zrobić, by produkt jak najlepiej sprawdzał się podczas malowania, a proces aplikacji był jak najbardziej efektywny i komfortowy. Z naszymi specjalistami można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio do wybranego przez siebie sklepu. Wszystkie numery kontaktowe można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

09.11.2019
Polecam za tą cenę i tak spoko pokryła
25.09.2019
Słabo kryje i jest mało wydajna. Jedyny plus to cena.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że cena tego produktu Pana(ią) zadowoliła, jednak przykro nam jeśli nie spełniła ona oczekiwań. Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

09.06.2020
Farba użyta do malowania natryskowego w garażu. Niestety farbę trzeba było rozcieńczyć ale mimo tego oraz faktu że podłoże nie było przygotowane praktycznie wcale muszę przyznać że farba zdała egzamin już po 1. nałożeniu. Myślę że jest to dobra alternatywa właśnie do piwnic, garaży itp. Nie droga a sądzę że jednak zawsze coś odświeży.
31.05.2020
Zwykły bubel. W trakcie malowania pokoju zabrakło mi śnieżki więc użyłam tej farby i jakie było moje zdziwienie, że krycia nie ma w ogóle! Jest tak kiepska, że nie radzi sobie z odświeżeniem białej ściany... Masakra, nie polecam tego produktu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie komentarza. To dla nas przykra informacja, jeśli nie udało się Pani osiągnąć pożądanego poziomu krycia przy użyciu zakupionej farby. Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia doradcy fachowego z działu Dekoracje, aby ustalić przyczyny opisanej kwestii i uzyskać merytoryczne wsparcie w zakresie jej rozwiązania: www.castorama.pl/sklepy

24.05.2020
Podłoże przygotowane wg. sztuki malowania. Niestety farba nie pokrywa zbyt dobrze i trzeba stosować jej ogromną ilość (3x wiaderka 10l na 52m2 powierzchni, czyli 30 litrów... Malowane na 5 warstw).
Za cenę 3x wiaderek, czyli 90 zł można dołożyć do tego ok. 20/30 i kupić farbę którą pokryjemy dobrze, a nawet lepiej pomieszczenie na 2 malowania, a nie jakieś absurdalne 5/6 tym produktem.
Mimo, że farba pokryła jako tako - to nie polecam. 5 warstw dało efekt akceptowalny ale do pełni szczęścia trzeba, by było 6 razy, a na to już sił nie miałem i nerwów.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli zakupiona farba nie sprawdziła się podczas malowania i nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie jej wydajności. Opisana kwestia może wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu, w jaki podłoże zostało przygotowane do nakładania farby. Zachęcamy do skonsultowania tej sprawy z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy, udzieli wszelkich wskazówek na temat procesu malowania, jak również - gdy pojawi się taka potrzeba - przekaże wszelkie informacje na temat procedury reklamacyjnej. Numery kontaktowe do wszystkich Castoram na terenie kraju można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

03.01.2020
farba do niczego sie nie nadaje.
beznadziejnie sie naklada pierwsza warstwe, a druga warstwa zamiast pokrywac poprzednia to ja zmywa!
nigdy czegos takiego nie widzialam na oczy!
zwyczajne oszustwo i naciaganie klientow! za darmo bym nie wziela tej farby!
odradzam!!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Ponieważ jej opis wskazywałby na nieodpowiednie przygotowanie podłoża lub dobór farby, zachęcamy do konsultacji tej kwestii z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który postara się odnaleźć bezpośrednią przyczynę takiego zachowania produktu i udzieli Pani wsparcia w zakresie rozwiązania tej sytuacji.

02.01.2020
Niestety mimo, że ściany były gładzone i gruntowane malowanie na dwa razy nie wystarcza. Na płyty gk , minimum 4 warstwy farby. Wróciłem więc po świętach po kolejne wiaderko i widzę, że cena z 19,98 na 29,98 . Więcej już nie kupię, sugeruję unikać tego produktu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Kwestia różnicy w cenie wynika najprawdopodobniej z faktu, iż zakupu przed Świętami dokonał Pan podczas trwania akcji promocyjnej. Po jej zakończeniu ceny wracają do swojego stałego poziomu. W kwestii wydajności przypominamy, że jeśli ma Pan wątpliwości co do zgodności opisanej przez producenta wydajności z osiągniętym efektem, może Pan złożyć reklamację. W tym celu wystarczy skontaktować się z dowolnym sklepem Castorama.

18.11.2019
Masakra. 4 warstwy i jeszcze w niektórych miejscach nie pokryła. Strata pieniędzy. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinie. Przykro nam, jeśli poziom krycia nie spełniał Pana(i) oczekiwań. Przypominamy, że do dyspozycji naszych Klientów są doradcy z odpowiednich działów, którzy chętnie wspomogą swoją wiedzą na temat każdego produktu oraz jego użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z naszych doradcą z Działu Dekoracji w celu ustalenia co może być przyczyną niesatysfakcjonującego krycia.

16.10.2019
Dzień dobry,

Więc tak. Nie ma mowy o 120 m2 bo nie ma takiej wydajności. Pierwsza warstwa słabo pokryła, druga warstwa trochę lepiej ale dalej przebija się kolor no a trzecia warstwa czekam aż wyschnie. Napewno przebije ale już mniej i może mniej farby zużyje.

Jeśli ktoś ma do pomalowania dwa pokoje ( w moim przypadku razem 30 m2) to musi szykować się na 2x 10l tej farby (dziś kupiłem drugie wiadro ).

Maks 2 gwiazdki. Gdy by inne farby (te które ja bym chciał) nie były aż tak drogie to bym tej farby nie kupił
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli wydajność osiągnięta przy użyciu tej farby nie spełniła Pana oczekiwań. Jej poziom, określony przez producenta na opakowaniu jest wynikiem odpowiedniego przygotowania podłoża oraz użycia przeznaczonych do tego typu produktu wałków, uzyskanym w optymalnych warunkach. W celu uzyskania merytorycznego wsparcia w zakresie aplikacji produktu oraz wcześniejszego przygotowania malowanej powierzchni zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Wykończenie

  Sprytne sposoby na optyczną zmianę proporcji pokojów

 • Wykończenie

  Farby akrylowe czy alkidowe?

Ocena i komentarz dla:

Farba biała mat 2,5 l