Produkty

Farba Dulux EasyCare+ zieleń boho 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba Dulux EasyCare+ zieleń boho 2,5 l

Marka: Dulux

Marka: Dulux

Kod: 746795

|
 • farba tytanowa
 • technologia Scuff Resist
 • odporna na powstawanie czarnych śladów i przetarć
 • plamoodporna, łatwa w aplikacji
 • dostępna w różnych kolorach i w formie testerów
Farba Dulux EasyCare+ zieleń boho to nowatorski, lateksowy produkt słynący ze swej wytrzymałości i trwałości. Emulsja jest odporna na ścieranie, szorowanie, plamy, przetarcia i zaczernienia. Preparat jest łatwy w aplikacji. Możesz nanosić go wałkiem lub pędzlem – nie będzie się rozchlapywał. Farba wysycha niezwykle szybko, już po dwóch godzinach możesz nakładać kolejną warstwę.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

16.5 cm

Wysokość opakowania

15.7 cm

Szerokość opakowania

18.8 cm

Waga brutto

3.426 kg

Pojemność

2,5 l

Wymiary produktu

16,5 x 18,8 x 15,7 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2 - 3

Powierzchnia aplikacji

czysta, sucha, odpylona, bez spękań

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

od +10°C do +30°C

Czas schnięcia

2 h

Wydajność

do 16 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

40 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

wcześniej niemalowane lub niejednolite powierzchnie, zagruntuj farbą podkładową Dulux Grunt Podkładowy lub Dulux Grunt Kryjący Podkładowy

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

max. 10 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Dulux

Seria

EasyCare+

Rodzaj farby

lateksowa

Nr referencyjny

5511510

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

zieleń boho
Farba Dulux EasyCare+ zieleń boho 2,5 l to doskonały wybór do miejsc o silnym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdza się w ciągach komunikacyjnych, takich jak przejścia czy korytarze, w budynkach firmowych i publicznych. To także dobry wybór do pokojów dziecięcych i salonów. Technologia Scuff Resist tworzy mikrosferyczną strukturę, która minimalizuje tarcie powstające podczas uderzenia czy pocierania ściany przedmiotami z plastiku, gumy lub drewna. Dzięki temu na powłoce nie powstają rysy, przetarcia czy czarne ślady. Produkt jest odporny na plamy. Jeśli na powłoce pojawią się zabrudzenia, możesz je zmyć, a nawet wyszorować. Dulux EasyCare+ zieleń boho efektownie połączysz z miętową szarością, odpornym popielatym, czy etno czerwonym – wszystkie te odcienie znajdziesz w naszej ofercie.
Ocena
16 komentarzy
22.06.2020
Kolor zieleń boho przepiękny. Stoimy z uśmiechami na twarzy w salonie i patrzymy, jak się odmienił . Ale wydajność trzeba podzielić przez 3. Puszka 5 l nie wystarczyła na pokrycie 14 m2. Dopiero po trzecim malowaniu nie przebija popiel z pod spodu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Bardzo miło nam czytać, że kolor zakupionej farby spełnił Pani oczekiwania. :) Zaniepokoiła nas natomiast wspomniana kwestia dotycząca wydajności produktu. Zachęcamy serdecznie do konsultacji opisanej sprawy z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który chętnie udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by uzyskać oczekiwaną wydajność zakupionej farby. Można to zrobić drogą telefoniczną, odnajdując numer do wybranego sklepu z poniższej listy: www.castorama.pl/sklepy Służymy swoim wsparciem.

02.04.2020
Farba jest beznadziejna, krycie to jakiś żart. Dopiero po czwartej warstwie wygląda jako-tako.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pani oczekiwań w zakresie jej krycia. Opisana sytuacja może wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Czy jest Pani pewna, że w tym zakresie wszelkie działania zostały wykonane prawidłowo? Zachęcamy serdecznie do skonsultowania wspomnianej kwestii z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który chętnie dotrze do przyczyn tego stanu rzeczy oraz udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Z naszym ekspertem można skontaktować się drogą telefoniczną, jak również osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Numery kontaktowe oraz adresy wszystkich lokalizacji w Polsce można znaleźć pod adresem: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy serdecznie do kontaktu. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu opisanej sprawy.

02.04.2020
Kolor ładny, ale... Krycie beznadziejne, nie za bardzo odporna na zmywanie. Nie warta swojej ceny.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Miło nam słyszeć, że farba spełniła Pana(i) oczekiwania w zakresie jej odcienia. Zmartwiła nas jednak wspomniana kwestia dotycząca krycia malowanej powierzchni. Opisana sytuacja może wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania się w tej sprawie z jednym z naszych doradców z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić, by malowanie tą farbą było jak najbardziej komfortowe i efektywne. Z naszym specjalistą można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział, jak również osobiście odwiedzając sklep. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z najdogodniejszej możliwości. Numery kontaktowe oraz adresy sklepów można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

09.07.2020
Niestety ale potwierdza się to co piszą inni - wydajność farby jest zdecydowanie niższa niż deklarowana. Krycie, również słabe - na nowe ściany wygładzone i zagruntowane z podkładem, puszka 2.5 l ledwo ledwo wystarczyła na jedną warstwę - powierzchnia 22m2.
Malowane wałkiem doplhina.
Narazie zaleta to tylko ...odcień koloru ...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie jej krycia oraz wydajności. Zachęcamy do skonsultowania opisanych kwestii z naszymi doradcami z działu Dekoracje, którzy udzielą merytorycznego wsparcia w zakresie procesu malowania oraz podpowiedzą, w jaki sposób to robić, by uzyskać jak największą wydajność i jak najlepsze krycie. Z naszymi specjalistami można skontaktować się drogą telefoniczną, korzystając z numerów zamieszczonych na stronie: www.castorama.pl/sklepy

12.06.2020
Farba porażka ... Po czterokrotnym malowaniu białej,zagruntowanej ściany prześwity straszne, farba oddana na reklamację !! NIE POLECAM !!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o produkcie. Bardzo nam przykro, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pana oczekiwań. Chcielibyśmy poznać więcej szczegółów na temat Pana doświadczeń, dlatego zachęcamy do przekazania większej ilości informacji na temat użytkowania produktu poprzez formularz dostępny na stronie: www.castorama.pl/kontakt Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona najszybciej jak to możliwe.

07.06.2020
Maluje się dobrze. Kryje dobrze ale wydajność bardzo słaba..
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie opinii dotyczącej tego produktu. Cieszymy się, że zarówno aplikacja farby jak i jej krycie spełniło Pan(i) oczekiwania. W kwestiach związanych z wydajnością zachęcamy do konsultacji z jednym z doradców fachowych działu Dekoracje, który podpowie jak uzyskać maksymalną wydajność tego rodzaju produktów.

01.05.2020
Super kolor. Farba bardzo dobrze kryje i nie zostawia wyraźnej struktury. Przyjemny, delikatny zapach podczas malowania. Polecam
22.04.2020
bardzo dobra farba, najlepsza z dotychczasowych marketowek. Dobrze kryje przy 2 warstwach. Nie chlapie i nie śmierdzi. Bardzo wydajna.
16.04.2020
Wzięta do lokalu. Bardzo dobre krycie. Piękna czerń bez smug.
14.04.2020
Bardzo ładne kolorki, dobrze się malowało... teraz czas na testy odporności. Jak widziałem efekt w sklepie to naprawdę robi mega wrażenie. Potrzebowałem takiej farby bo tam gdzie trzymam rower mam zawsze ślady od rączek i kół
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak łączyć kolory? Harmonia między ścianami a podłogami

 • Wykończenie

  Pomaluj ściany jak profesjonalista – malowanie krok po kroku

 • Wykończenie

  Farby Dulux - kolory, które odmienią Twoje wnętrze

Ocena i komentarz dla:

Farba Dulux EasyCare+ zieleń boho 2,5 l