Produkty

Farba Dulux Fresh White 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba Dulux Fresh White 10 l

Marka: Dulux

Marka: Dulux

Kod: 705015

|
 • śnieżna biel
 • minimalny poziom chlapania
 • perfekcyjnie matowa powłoka
Farba Dulux Fresh doskonale sprawdzi się podczas samodzielnego odnawiania wnętrz w Twoim mieszkaniu. Możesz ją wykorzystać zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu, gdyż produkt posiada uniwersalny biały kolor. Dodatkowo farba nie wydziela ostrego, drażniącego zapachu, zatem jej aplikacja będzie niezwykle przyjemna.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29.2 cm

Wysokość opakowania

22.5 cm

Szerokość opakowania

29.2 cm

Waga brutto

14.82 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Czas schnięcia

2 - 4 h

Wydajność

do 13 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

130 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

2 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Dulux

Seria

Fresh White

Rodzaj farby

emulsyjna

Informacje dodatkowe

minimalny poziom zapachu, LZO 0,2 g/l

Nr referencyjny

5125281

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

śnieżnobiały
Farba Dulux Fresh doskonale sprawdzi się podczas wykończania wnętrz w Twoim mieszkaniu. Posiada uniwersalny biały kolor, dzięki czemu możesz ją wykorzystać w pomieszczeniach o klasycznym wystroju, jak również we wnętrzach nowoczesnych. W związku z tym znajdzie zastosowanie podczas remontowania przestrzeni biurowych, mieszkalnych oraz w rozmaitych hotelach, restauracjach oraz kawiarenkach. Produkt wykonany został ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu cechuje się znakomitą wydajnością oraz nie posiada drażniącego zapachu. Konsystencja farby jest zwarta, zatem podczas malowania na podłodze nie będą powstawały plamy w wyniku chlapania. Produkt wyróżnia się również odpornością na uszkodzenia, więc będzie się nienagannie prezentował na ścianach przez długie lata.
Ocena
76 komentarzy
12.11.2019
Farba rewelacyjna! Bez problemów pokryła poprzednią ciemnoszarą (też dulux). Wydajna, nie śmierdzi, zawsze kupuję duluxa i ta firma mnie jeszcze nie zawiodła, brawo!
11.11.2019
Wpadłam w pułapkę, nie czytając wcześniej opinii na temat tej farby. Nie kryje nawet małych zabrudzeń, kilkakrotnie pokrywawałam zabrudzony sufit, w odpowiednich odstępach czasu i efekt marny. Odradzam tym, którzy jeszcze z niej nie korzystali.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Przykro nam, jeśli farba nie pokryła zabrudzeń zgodnie z Pani oczekiwaniami. Czy przed malowaniem spełnione zostały zalecenia producenta, tj. dokładne wyczyszczenie podłoża i przygotowanie go do malowania? Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym w sklepie, który dołoży starań, aby pomóc Pani rozwiązać tę kwestię.

25.10.2019
Tragedia sama woda nigdy wiecej dulux a castorama powinna ostrzegac a nie promowac ten syf
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Bardzo nam przykro, jeśli konsystencja farby nie spełniła Pana oczekiwań. Przyjrzymy się tej kwestii bliżej wraz z osobami odpowiedzialnymi za dział Dekoracje celem weryfikacji opisanych kwestii. Przypominamy jednocześnie, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.

27.09.2019
Farba robi robotę 2 warstwy na sufit który był malowany 3 lata temu i jest igła . Oczywiście został on odpowiednio przygotowany pod malowanie.. Pozdrawiam
29.08.2019
Porażka nie da się tym malować cztery czy pięć razy malować a plamy nadal widać, w kuchni pomalowałem beckersem i po jednej warstwie wszystko pięknie pokryło a biel że nie da się patrzeć aż w oczy razi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą informacją. Krycie uzyskane przy pomocy farb zależy w dużej mierze od wcześniejszego przygotowania malowanego podłoża. Aby uzyskać informację, jak najlepiej przygotować malowaną powierzchnię oraz osiągnąć oczekiwany poziom krycia, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje.

14.07.2019
Dramat. Nigdy więcej, najgorsza farba jaką kiedykolwiek miałam w ręku, co bardzo dziwne jest bo z kolei Kolory świata Dulux to moje ulubione farby. Fresh white za to tragedia, drugi dzień, czwarty raz, maluję malutką ścianę i nadal nie jest biała, zeszło mi pół opakowania 2.5 l czyli wydajność okropna, schnie kilka godzin jak olejna.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli krycie farby okazało się niedostateczne. Zachęcamy do konsultacji opisanych przez Panią kwestii z naszym doradcą fachowym w sklepie, który podpowie, w jaki sposób przygotować malowaną powierzchnię, aby efekt krycia był jak najlepszy.

30.06.2019
Niestety pomimo wielu negatywnych opinii zdecydowałem się kupić farbę i faktycznie efekt jest tragiczny, jakby malowac wodą a nie farbą. Biała ściana po pomalowaniu praktycznie bez różnicy, przebija szpachla. Wczesniej korzystałem w farby ultra White i była bardzo dobra dlatego teraz się bardzo zawiodłem. Nie polecam i radzę poszukać innej farby.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie krycia. Zachęcamy do kontaktu z doradcą fachowym w sklepie, który podpowie, jak uniknąć takiego efektu, by malowanie było jak najbardziej wydajne i komfortowe.

01.06.2019
Potwierdzam, tą farbę opracowali wyłącznie księgowi bez konsultacji z chemikami. Nie kryje białego sufitu, a płyta GK malowana 4x i dalej mam zielono na ścianie. Proponuję wycofać ten produkt, bo kompromituje zarówno producenta jak i dystrybutora.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Zależy nam na jej wyjaśnieniu, w związku z tym zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który postara się pomóc w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny tego zdarzenia oraz ustaleniu rozwiązania. Sprawę tę przekażemy również odpowiednim osobom, celem jej weryfikacji.

23.05.2019
Nie polecam, wręcz odradzam !!! Zawsze korzystałam z farb Dulux a tu taka porażka. Można malować po wielokroć a efektu brak. Delikatnie szarą ścianę malowałam już 4 razy i nadal są prześwity, co gorsza z białymi ścianami też sobie nie radzi.... Nawet na tą jedną wymuszoną gwiazdkę nie zasługuje ....
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Panią opisana sytuacja. Kwestię tę przekażemy osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w naszych sklepach, celem jej dalszej weryfikacji.

22.05.2019
Witam,
Wszedłem tutaj tylko po to aby ostrzec wszystkich przed tym aby nie kupować tego płynu gdyż farbą czy emulsją na pewno nie można tego nazwać. Malowałem już 4 razy, efekt tragiczny ! (wcześniej ściany zostały dobrze oczyszczone, zagruntowane i przygotowane podkładem). Przebarwienie z koloru na biały, zdaje sobie sprawę że nie jest łatwo ale farba nawet po czwartej warstwie nie kryje i widać prześwity. Opis zawiera fragment "aplikacja będzie niezwykle przyjemna", jak na razie to rośnie tylko poziom mojej irytacji. Dokończę malowanie farbą innej firmy. Zaznaczam, że zawsze kupowałem farby firmy DULUX i byłem zadowolony. Jedne co mnie skusiło do zakupu to niska cena płynu do malowania i renoma dobrego producenta farb.

Stanowczo odradzam, ten płyn nawet za darmo nie byłby wart pracy malarza.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia !
Krzysiek
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zależy nam na jej wyjaśnieniu, dlatego zapraszamy serdecznie do sklepu, gdzie jeden z naszych specjalistów postara się pomóc w odnalezieniu możliwej przyczyny tego zdarzenia oraz ustali, co można zrobić, by w przyszłości się ono nie powtórzyło. Wspomnianą przez Pana kwestię przekażemy również osobom odpowiedzialnym za kontrolę jakości produktów sprzedawanych w naszych sklepach, celem jej weryfikacji.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. ...
 8. 8
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Wykończenie

  Farby Dulux - kolory, które odmienią Twoje wnętrze

 • Narzędzia i artykuły

  Jak malować metodą natryskową

Ocena i komentarz dla:

Farba Dulux Fresh White 10 l