Produkty

Farba Dulux Fresh White 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba Dulux Fresh White 10 l

Marka: Dulux

Marka: Dulux

Kod: 705015

|
 • śnieżna biel
 • minimalny poziom chlapania
 • perfekcyjnie matowa powłoka
 • wysoka wydajność
 • łatwa aplikacja
 • neutralny zapach
Farba Dulux Fresh doskonale sprawdzi się podczas samodzielnego odnawiania wnętrz w Twoim mieszkaniu. Możesz ją wykorzystać zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu, gdyż produkt posiada uniwersalny biały kolor. Dodatkowo farba nie wydziela ostrego, drażniącego zapachu, zatem jej aplikacja będzie niezwykle przyjemna.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 10 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29.2 cm

Wysokość opakowania

22.5 cm

Szerokość opakowania

29.2 cm

Waga brutto

14.82 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

powyżej +10°C

Czas schnięcia

2 - 4 h

Wydajność

do 13 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

130 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

2 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Dulux

Seria

Fresh White

Rodzaj farby

emulsyjna

Informacje dodatkowe

minimalny poziom zapachu, LZO 0,2 g/l

Nr referencyjny

5125281

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

śnieżnobiały
Farba Dulux Fresh doskonale sprawdzi się podczas wykończania wnętrz w Twoim mieszkaniu. Posiada uniwersalny biały kolor, dzięki czemu możesz ją wykorzystać w pomieszczeniach o klasycznym wystroju, jak również we wnętrzach nowoczesnych. W związku z tym znajdzie zastosowanie podczas remontowania przestrzeni biurowych, mieszkalnych oraz w rozmaitych hotelach, restauracjach oraz kawiarenkach. Produkt wykonany został ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu cechuje się znakomitą wydajnością oraz nie posiada drażniącego zapachu. Konsystencja farby jest zwarta, zatem podczas malowania na podłodze nie będą powstawały plamy w wyniku chlapania. Produkt wyróżnia się również odpornością na uszkodzenia, więc będzie się nienagannie prezentował na ścianach przez długie lata.
Ocena
105 komentarzy
04.06.2020
Kupiłem sprawdziłem i co ... ostatni raz. Szpachlowane zagruntowane unigruntem . Efekt po pierwszym malowaniu prawie zaden. Producent jak to każdy gorsza jakość cena ta sama (ustawienie produkcji) . Zenada zdecydowanie odradzam zakupu farby Dulux Fresh White. wydajność 65 m na 5 litrów (nic dziwnego jak musisz min 3, 4 razy malować ten sam sufit)
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Bardzo nam przykro jeśli jakość oraz wydajność produktu nie spełniła Pana oczekiwań. Uprzejmie informujemy, że produkty wadliwe oraz niespełniające założeń producenta podlegają reklamacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem serwis/reklamacje - telefonicznie, mailowo lub podczas wizyty w sklepie.

28.05.2020
W tej cenie farba spełnia zadania. Pomalowane pomieszczenie gospodarcze oraz sufit u dziecka i super biały kolor, malowane 2 warstwy. Po pierwszej warstwie wydawało się jakby nie pokryła ale po chwili jak wyschła wyszedł ładny biały kolor.
03.05.2020
Dramat, takie produkty powinny być wycofane ze sprzedaży. Żona prosiła mnie abym kupił farbę biała bo chce odświeżyć pokój. Jeszcze tak złej jej nie widziałem prawie się ze mną rozwiodła. Myślę że woda z kredą była by lepsza, pomalowane na 5 razy a efekt żaden.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Bardzo nam przykro, jeśli zakupiona farba nie spełniła oczekiwań zarówno Pana, jak i Pańskiej żony. Przekażemy treść tej opinii osobom odpowiedzialnym za jakość produktów z działu Dekoracje celem weryfikacji. Przypominamy również o przysługującej naszym Klientom możliwości złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski: www.castorama.pl/sklepy

17.04.2020
Nigdy więcej Duluxa. 3 warstwy na suficie i jeszcze by trzeba poprawić. Jakaś taka , jakby się rozwarstwiała, niby gęst a wytrąca się coś jak serwatka z twarogu. Mąż wściekły pojechał kupić inną farbę...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Państwa taka sytuacja. Może ona wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu w jaki farba oraz podłoże zostały przygotowane do malowania. Zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama w całym kraju można znaleźć pod adresem: www.castorama.pl/sklepy Przypominamy jednocześnie o przysługującym naszym Klientom prawie do złożenia reklamacji. Można ją złożyć kontaktując się z dowolnym sklepem, niekoniecznie tym, w którym dokonano zakupu. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

25.03.2020
Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii. Od lat maluję sufity u siebie duluxem, a raz na 3 lata muszę bo żona-pedantka brud widzi wszędzie, i jeszcze się na nim nie zwiodłem. I nigdy nie musiałem nakładać więcej niż dwóch warstw. Nawet w potwornie (siłą rzeczy) zabrudzonej kotłowni. Doskonałe krycie wykazuje nawet po rozcieńczeniu - nie lubię męczyć się z farbą o konsystencji budyniu (a taki jest dulux). Polecam.
16.03.2020
Lipa, 3 warstwy i dalej prześwity , podłoże wyczyszczone , pogruntowane itp, nic nie pomogło szkoda kasy poprzednio Dulux to po 1 warstwie i biel bez prześwitu ta jest jak podróba .
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię dotyczącą produktu. Przykro nam, jeśli poziom krycia uzyskany przy użyciu tej farby nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców celem ustalenia przyczyny zaistnienia takiej sytuacji. Doradcy dostępni są bezpośrednio w sklepach, jak również przez kontakt telefoniczny. Numery do sklepów znajdzie Pan pod adresem www.castorama.pl/sklepy


 

15.03.2020
Masakra. Po drugiej warstwie wyszły plamy. Jakby stara farba przebijała.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli nie odpowiada Panu jakość krycia uzyskana przy użyciu tej farby. Aby otrzymać jak najlepsze wsparcie w zakresie ustalenia przyczyny wspomnianych plam, jak i sposobu na rozwiązanie tej kwestii, zachęcamy do konsultacji z fachowcem z działu Dekoracje. Z doradcą skontaktować się można osobiście lub telefonicznie, odnajdując numer do działu Dekoracje na stronie: www.castorama.pl/sklepy Mamy nadzieje, że na podstawie opisu przygotowania podłoża będziemy w stanie pomóc Panu pozbyć się opisanego efektu.


 

08.03.2020
Katastrofa .To nie jest farba... to woda z kredą. Bardzo rzadka, nie kryje , kruszy się ,słabo przylega do powierzchni , kolejne malowanie rozpuszcza poprzednią warstwę . Generalnie zniszczyłem sobie gładzie na ścianach. Koszmar. To chyba najgorsza farba z jaką miałem odczynienie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę wiadomość. Jej treść wzbudziła nasze ogromne zainteresowanie, gdyż do tej pory nie spotkaliśmy się z taką sytuacją. Będziemy zobowiązani, jeśli zechce Pan udzielić nam kilku nieco bardziej szczegółowych informacji: kiedy i w którym sklepie dokonał Pan zakupu? Jaka jest data ważności i seria produktu? Czy odpowiednio przygotował Pan malowane podłoże do naniesienia farby? Odpowiedzi na powyższe pytania najwygodniej można nam przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/sklepy Przypominamy jednocześnie, że może Pan złożyć reklamację produktu, którego działanie uznaje Pan za wadliwe. W tym celu zapraszamy do dowolnego sklepu Castorama na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

08.03.2020
Trzy warstwy i dalej przebija inny kolor.
Nie polecam !!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli nie udało sie Panu(i) osiągnąć oczekiwanego krycia przy użyciu tej farby. Czy zastosował(a) się Pan(i) do wszelkich zaleceń producenta, dotyczących zarówno sposobu przygotowania malowanego podłoża, jak i samej aplikacji? Jeśli nie, to zachęcamy do skorzystania z fachowego wsparcia w tym zakresie, które uzyskać można kontaktując się z doradcą z działu Dekoracje osobiście lub telefonicznie. Przypominamy również, że może Pan(i) złożyć reklamację produktu niespełniającego w Pana(i) opinii założeń producenta. Dokonać tego można drogą telefoniczną, mailową, jak również osobiście odwiedzając wybrany przez siebie sklep.

07.03.2020
Nie wiem skąd te złe opinie. Pokryła sufit idealnie. Matowe wykończenie i zero refleksów. Dzięki temu sufit wyglada na idealnie prosty. Pokryła na dwie warstwy również ścianę w kolorze czekolady.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. ...
 8. 11
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Farby Dulux - kolory, które odmienią Twoje wnętrze

 • Narzędzia i artykuły

  Jak malować metodą natryskową

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

Ocena i komentarz dla:

Farba Dulux Fresh White 10 l