Farba Dulux Ściany i Sufity zwiewny len 2,5 l
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Wycofany z oferty
Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercieSzczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Farba Dulux Ściany i Sufity zwiewny len jest produktem, który pozwoli Ci na szybką i łatwą zmianę wyglądu Twoich wnętrz. Gęsta, kremowa konsystencja farby zapewni równomierne krycie malowanych powierzchni ścian i sufitów. Odporność na wodę pozwoli na zachowanie w czystości farby i zmycie z nich wszelkich zabrudzeń. Nie zaryzykujesz uszkodzenia powłoki i utraty jej koloru.
Cechy i zalety
Farba Dulux Ściany i Sufity zwiewny len 2,5 l to produkt, dzięki któremu możesz pokryć swoje ściany ulubionym kolorem. Pamiętaj, że jasne i delikatne barwy powinny mieć odpowiednią siłę krycia, by wcześniejsze kolory nie były widoczne w nieestetycznych prześwitach. Kolor ścian jest niezwykle istotny w aranżacji pomieszczenia. To właśnie on jest tłem dla wszelkich mebli, obrazów czy plakatów. Farba Dulux Ściany i Sufity zwiewny len odznacza się wyjątkowo gęstą, kremową konsystencją, która łatwo się rozprowadza i zapewnia równomierne pokrycie. Pomalowane powierzchnie możesz myć wodą. Dzięki temu bez najmniejszego trudu będziesz mógł odświeżyć i zmyć z jasnych ścian wszelkie zabrudzenia wynikające z codziennych czynności lub zabaw Twoich dzieci.
- Doskonała siła krycia
- Pomalowane powierzchnie nadają się do mycia wodą
- Gęsta, kremowa konsystencja
- Łatwo się rozprowadza i zapewnia równomierne pokrycie
- Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 30 g/l
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Marka | Dulux |
---|---|
Typ produktu | Farba emulsyjna |
Seria | Ściany i Sufity |
Kolor | Zwiewny len |
Wykończenie | Matowe |
Pojemność (l) | 2.5L |
Obszar zastosowania | Wewnątrz |
Pokrycie | 35m² |
Pokrycie z litra | 14m²/L |
Liczba zalecanych aplikacji | 2 |
Czas nałożenia kolejnej warstwy | 2 - 4 godziny |
Czas schnięcia nieprzylepny | 1h |
Maksymalny czas schnięcia nieprzylepny | 2h |
Minimalna temperatura aplikacji | 10°C |
Maksymalna temperatura aplikacji | 28°C |
Metoda aplikacji | Pędzel lub wałek |
Kod EAN | 5904078208540 |