Produkty

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Marka: Tikkurila

Marka: Tikkurila

Kod: 724142

|
Tikkurila Super White to farba, która znajdzie zastosowanie nie tylko podczas malowania Twojego mieszkania, lecz również w czasie urządzania rozmaitych placówek publicznych. Nadaje ona bowiem ścianom elegancki biały kolor, dzięki czemu prezentują się one wyjątkowo stylowo. Produkt cechuje się znakomitą wydajnością oraz dobrym kryciem.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27.7 cm

Wysokość opakowania

22.3 cm

Szerokość opakowania

27.7 cm

Waga brutto

14.3 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2 - 3

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Temperatura aplikacji

od +5°C do +25°C

Czas schnięcia

dotykowy: ok. 1 h; nakładanie kolejnej warstwy: po 3 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

120 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

tak, Tikkurila Suprabilit lub farbą Tikkurila Super White rozcieńczoną 10% wody

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

poniżej 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Tikkurila

Rodzaj farby

lateksowa

Informacje dodatkowe

wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, stabilne, pozbawione elementów luźno związanych z podłożem; nakładanie kolejnych warstw zaleca się po upływie co najmniej 3 h

Nr referencyjny

C078910010

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje malowanej powierzchni głęboko matowe wykończenie. Charakteryzuje się dużą siłą krycia. Farba przeznaczona jest do stosowania na powierzchniach uprzednio malowanych oraz powierzchniach niemalowanych, w szczególności takich jak podłoża betonowe, gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), a także na zagruntowane powierzchnie drewniane i drewnopochodne. Kolor: biały. Wydajność: do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Nakładanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1 - 2 warstwy za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.
Ocena
50 komentarzy
15.04.2020
Piękna barwa, nie chlapie, maluje się super... I tyle pozytywów. Krycie dramat- GK uprzednio zagruntowane gruntem z farbą pokryte dopiero za 5 (słownie: piątym) razem a i tak "moim zdaniem, według mnie niedociągnięcia pewne są..."
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie opinii. Cieszymy się, że kolor oraz przebieg aplikacji farby spełniły Pana oczekiwania. Jednocześnie jednak jest nam bardzo przykro, jeśli jej wydajność odbiegła od założeń. Zachęcamy do konsultacji opisanej kwestii z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który udzieli Panu wszelkiego wsparcia w zakresie rozwiązania tej sytuacji: www.castorama.pl/sklepy

26.03.2020
Nie jest to farba najwyższych lotów, ale i tak uważam, że lepiej ten produkt kupić w salonach firmowych Tikkurila. Nie dość, że zwykle jest podobna cena bez promocji, to mam wrażenie, że jakość jest wtedy znacznie lepsza (krycie, gęstość, wydajność). Sporo maluję zawodowo Beckersem i Tikkurilą, ale produkty z marketów moim zdaniem odstają jakościowo.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Bardzo nam przykro, jeśli zakupiona farba wzbudziła Pana wątpliwości co do jej jakości. Zapewniamy, że wszystkie produkty sprzedawane w Castorama posiadają specjalne certyfikaty oraz atesty świadczące o ich wysokiej jakości. Przypominamy jednocześnie, że w takich przypadkach wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, co można zrobić drogą telefoniczną, mailową, jak i osobiście w sklepie. Jednocześnie informujemy, że Pana sugestie zostaną przekazane osobom odpowiedzialnym za produkty oferowane w Castorama w celu zweryfikowania. Gdyby zechciał Pan przekazać nam więcej szczegółów na temat swoich doświadczeń z tym produktem, to można to zrobić za pomocą formularza zamieszczonego na stronie: www.castorama.pl/kontakt

07.03.2020
Dwie warstwy wystarcza na uprzednio przygotowaną ścianę gładź, a także na płyty GK. Malowanie bez smug itp, wałkiem z włosem ok 1 cm.
02.03.2020
Luks farba cena do jakości bardzo dobra i ta śnieżno biała biel
23.02.2020
Kupilam mlowalam nia jest ok pokryla ladnie 2 razy malowalam :)polecam
29.11.2019
szkoda że takie słabe krycie wydajności jeszcze jakoś pójdzie ale słabe krycie może na GK tak ale na tynkach starszych to nie radzi sobie kompletnie - nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pana ocenę. Miło nam, że jest Pan zadowolony z wydajności wskazanego produktu. W kwestii krycia zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą z Działu Dekoracje, który z chęcią podpowie, co można zrobić aby uzyskać oczekiwany, przy użyciu tej farby poziom krycia.


 

17.11.2019
Strata pieniędzy kiedyś tą farba wystarczyło raz pomalować pokój i super kryła teraz 3 razy maluję i dalej prześwity - śnieżka podkładowa lepiej kryje- podłoże przygotowane dobrze zagruntowane - trzeba wrócić do składów budowlanych po Kabe
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli stopień krycia nie spełnił Pana oczekiwań. Wpływ na to może mieć wiele czynników, takich jak używana wcześniej na ścianie farba, odcień zamalowywanego koloru, jak równiez sposób, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracji, który dotrze do przyczyn stojących za niesatysfakcjonującym kryciem oraz doradzi, co należy zrobić, by uzyskać zadowalający efekt. Z naszym specjalistą można skontaktować się osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji.

06.11.2019
Tragedia, kupiłem 2 opakowania, jedno opakowanie w miarę po 3 warstwach było ok ale drugie opakowanie dramat 7 warstw i nadal nie kryje, a sufity były przygotowane idealnie - nowe mieszkanie + gładzenie + dobry grunt. Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli efekt końcowy malowania nie spełnił Pana oczekiwań. Uprzejmie informujemy, że w naszych sklepach istnieje możliwość złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do kontaktu z dowolnym sklepem Castorama. Można to zrobić drogą telefoniczną, mailową lub odwiedzając wybraną przez siebie lokalizację.

05.11.2019
Ta farba to istna porażka, lekko siwa sciana, malowana 2 razy i dalej przebija siwy kolor, bede musial malowac 3 raz. Napewno nie jest nic lepsza od zwyklych tanich farb. Kompletnie odradzam, strata pieniędzy i tyle, człowiek tylko się zlosci.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za ten komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań, a efekt okazał się odległy od zamierzonego. Na opisane krycie wpływ może mieć kilka czynników, między innymi sposób, w jaki powierzchnia została przygotowana do malowania. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania wspomnianych kwestii z jednym z naszych doradców z Działu Dekoracje, który chętnie ustali przyczyny tego stanu rzeczy oraz zaproponuje, co należy zrobić, by pokrycie podłoża było jak najbardziej zadowalające. Jednocześnie informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo do reklamacji produktu. W tym celu zachęcamy do kontaktu z dowolnym sklepem Castorama. Można tego dokonać telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep.

16.10.2019
Zwykła farba akrylowa. Żeby uzyskać jednolity mat, trzeba położyć te 3 warstwy. Nie jest to lateks, bo zmywa się w całości. Plusem jest to że szybko schnie...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie tej opinii. Cieszymy się, że docenił Pan szybkość schnięcia tej farby. Informujemy, że produkt, według specyfikacji producenta jest farbą lateksową. Swoje właściwości uzyskuje po uprzednim, poprawnym przygotowaniu malowanej powierzchni, która, w zależności od swojego rodzaju wymagać może użycia gruntu oraz po nałożeniu 2-3 warstw. Gdyby posiadał Pan dodatkowe pytania w tym zakresie, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Wykończenie

  Dlaczego warto stosować farby lateksowe?

 • Wykończenie

  Wszystko o farbach Tikkurila

Ocena i komentarz dla:

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l