Produkty

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Marka: Tikkurila

Marka: Tikkurila

Kod: 724142

|
Tikkurila Super White to farba, która znajdzie zastosowanie nie tylko podczas malowania Twojego mieszkania, lecz również w czasie urządzania rozmaitych placówek publicznych. Nadaje ona bowiem ścianom elegancki biały kolor, dzięki czemu prezentują się one wyjątkowo stylowo. Produkt cechuje się znakomitą wydajnością oraz dobrym kryciem.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27.7 cm

Wysokość opakowania

22.3 cm

Szerokość opakowania

27.7 cm

Waga brutto

14.3 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

1 - 2

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Czas schnięcia

1 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

120 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

zgodnie z zaleceniami producenta

Parametry indywidualne

Marka

Tikkurila

Seria

Super White

Rodzaj farby

lateksowa

Nr referencyjny

C078910010

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje malowanej powierzchni głęboko matowe wykończenie. Charakteryzuje się dużą siłą krycia. Farba przeznaczona jest do stosowania na powierzchniach uprzednio malowanych oraz powierzchniach niemalowanych, w szczególności takich jak podłoża betonowe, gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), a także na zagruntowane powierzchnie drewniane i drewnopochodne. Kolor: biały. Wydajność: do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Nakładanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1 - 2 warstwy za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.
Ocena
40 komentarzy
14.09.2019
Świetna farba. Bardzo dobrze kryje, jest wydajna i nie śmierdzi po malowaniu. Dziwią mnie negatywne komentarze. Zamalowałem mocny czerwony kolor i 1 warstwa podkładu z taniej farby + 2 warstwy tej wystarczyły żeby nie było prześwitów. Polecam
21.07.2019
Wiele opinii negatywnych a ja po kupieniu tej farby i wymalowaniu nią ścian i sufitów jestem mile zaskoczony. Całkiem fajnie się nią maluje bo prawie nie chlapie. Kryje też ku mojemu zaskoczeniu dość dobrze, Dwie warstwy białej farby skutecznie pokryły ścianę w kolorze jasnego wrzosu. Trzy warstwy byłyby idealne. Malowane wałkiem. Farba schnie ładnie, nie ma przykrego zapachu. Z jednego opakowania wymalowałem pokój 3x4 m (ściany i sufut) - bez jednej ściany.
W zeszłym roku malowałem pokój inną farbą - nie przytoczę tego co wtedy leciało z moich ust - farba nie kryła, mazała się. Okropieństwo.

Tikkurila robi robotę!

Ps. dzisiaj kupiłem jeszcze opakowanie - na przedpokój ;).
03.07.2019
Farba fatalna 3 krotnie malowałem i dalej smugi nie pokryte miejsca, a taka farbę zalecił mi fachowiec z sklepu. teraz muszę kupić inna farbę bo szkoda znowu 100 zł płacić za coś co nie działa , bo jak to inaczej nazwać ? tak pomalowanie sufitów zamiast 100 zł płacić teraz będę miał 250 zł bo w końcu 100 z;ł już jest na suficie, teraz lepsza kupie za 150 zł może sie uda.
jeśli ktoś myśli o tej farbie to niech zastanowi sie czy lepiej wydać 150 zł od razu czy 250 zł bo będzie musiał następne warstwy kłaść

szkoda ze nie można 0 ( zero) gwiazdek dać tylko bo jedna to już za dużo
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. W niektórych przypadkach konieczne może się okazać odpowiednie przygotowanie malowanego podłoża zanim nałożona zostanie docelowa farba. Zachęcamy do ponownej konsultacji z doradcą, który postara się pomóc w sprawnym rozwiązaniu tej kwestii.

28.05.2019
Farba fatalna 3 krotne malowanie i jak były smugi tak dalej są.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) tego rodzaju sytuacja. Aby pomóc w rozwiązaniu tej kwestii, zapraszamy do najbliższego sklepu Castorama, gdzie jeden z naszych specjalistów z działu Dekoracje postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę takiego zdarzenia oraz możliwe sposoby jego rozwiązania. Zapraszamy serdecznie.

02.05.2019
Wałek z najkrutszym włosiem używać to przebic nie bedziecie mieć
19.04.2019
3 razy malowałem sufit i ciągle sa smugi i przebicia. To się w głowie nie mieści. Należy się zero.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) tego rodzaju sytuacja. Zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym, który chętnie ustali przyczyny pojawienia się przebić i smug oraz udzieli wskazówek w zakresie sposobów malowania zakupioną farbą.

12.03.2019
Farba FATALNA. 3 razy malowany sufit i wciąż cienie i przebicia.
12.11.2018
Farba słabo kryje. Drugi raz bym jej nie kupił.
20.10.2018
Farba doskonała jak na tą cenę podkład i jedna warstwa natryskiem wagner leopard kiedyś wałek 3 warstwy smaga na smudze
03.09.2018
Jestem mega zadowolony z jakości tej farby.
Przemalowywałem pokój z ciemnego fioletu na biały. Oczywiście najpierw poszła biała farba gruntująco-podkładowa i poźniej 2 warstwy tej Tikurilli.
Efekt super - idealna biel.
Poleca, jak najbardziej ta farbę.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Wykończenie

  Dlaczego warto stosować farby lateksowe?

 • Wykończenie

  Wszystko o farbach Tikkurila

Ocena i komentarz dla:

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l