Produkty

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Marka: Tikkurila

Marka: Tikkurila

Kod: 724142

|
Tikkurila Super White to farba, która znajdzie zastosowanie nie tylko podczas malowania Twojego mieszkania, lecz również w czasie urządzania rozmaitych placówek publicznych. Nadaje ona bowiem ścianom elegancki biały kolor, dzięki czemu prezentują się one wyjątkowo stylowo. Produkt cechuje się znakomitą wydajnością oraz dobrym kryciem.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27.7 cm

Wysokość opakowania

22.3 cm

Szerokość opakowania

27.7 cm

Waga brutto

14.3 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

1 - 2

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Czas schnięcia

1 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

120 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

zgodnie z zaleceniami producenta

Parametry indywidualne

Marka

Tikkurila

Seria

Super White

Rodzaj farby

lateksowa

Nr referencyjny

C078910010

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały

Wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje malowanej powierzchni głęboko matowe wykończenie. Charakteryzuje się dużą siłą krycia. Farba przeznaczona jest do stosowania na powierzchniach uprzednio malowanych oraz powierzchniach niemalowanych, w szczególności takich jak podłoża betonowe, gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), a także na zagruntowane powierzchnie drewniane i drewnopochodne. Kolor: biały. Wydajność: do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Nakładanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1 - 2 warstwy za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.
Ocena
34 komentarze
12.03.2019
Farba FATALNA. 3 razy malowany sufit i wciąż cienie i przebicia.
12.11.2018
Farba słabo kryje. Drugi raz bym jej nie kupił.
20.10.2018
Farba doskonała jak na tą cenę podkład i jedna warstwa natryskiem wagner leopard kiedyś wałek 3 warstwy smaga na smudze
03.09.2018
Jestem mega zadowolony z jakości tej farby.
Przemalowywałem pokój z ciemnego fioletu na biały. Oczywiście najpierw poszła biała farba gruntująco-podkładowa i poźniej 2 warstwy tej Tikurilli.
Efekt super - idealna biel.
Poleca, jak najbardziej ta farbę.
03.09.2018
Pracwałem w Norwegii gdzie malowałem. Producent tej farby nie zaleca rozcięczać i mieszać.Należy również przestrzegać temperatury otoczenia i wilgotności.A tak to farba jest ok.
11.07.2018
Nie polecam tej konkretniej farby.oprócz ceny żadnych innych zalet. Biały sufit na dwa razy piaskowe ściany po trzech malowaniach wyglądają jak po gruncie.odpuścilen malowanie i wykończyłem duluxem.piszą ze 1litr kryje 16m2.ja trzema zrobiłem narożniki i sufit 2 razy w pokoju 4× 3.5 chyba ktoś tu kłamie.
02.06.2018
Nie wolno malować w upały oraz gdy wilgotność powietrza jest niska! Jesli nie macie pojęcia o technice lepiej to zlecić.
Farba jest bardzo dobra za tę cenę. Głęboko matowa, na pomalowaną farbą podkładową ścianę 2 warstwy ma pewno wystarczą. Dość gęstą, nie chlapie.
03.05.2018
Ja niestety również nie polecam... Przemalowany pokój z pastelowego różu, już 5 warstw (50m2 - 20l), a wciąż przebija... 7 lat temu całe mieszkanie Tikkurillą było zachwycające, ale wtedy były tylko dwa punkty w mieście, gdzie można było ją kupić, widocznie te marketowe są gorszej jakości. Z dwudniowego remontu zrobił się tydzień i duże zniechęcenie... Jutro jadę po Dulux easy care, mam nadzieję, że to będzie ostatnia warstwa malowana w tym pokoju...
02.04.2018
Śnieżnobiały kolor po dwukrotnym przemalowaniu BIAŁEGO sufitu - na piec gwiazdek. Na ścianach potrzebowalem zakryc kolor piaskowy. Wymalowałem dwa razy, ale dalej nie był to taki kolor jak na suficie. Wałek wooster 9 mm. Mało tego, ze po pierwszej warstwie kolor widać jak na dłoni, wiec jakos super nie kryje, do tego z 10l wymalowałem jakieś 30mkw + 40mb odcinki na dwa razy. Nie wiem gdzie ta farba sie zgubiła.
26.03.2018
Bardzo dobra farba, genialne krycie.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Euromale – pomoc w malowaniu

 • Wykończenie

  5 sposobów na wykończenie sufitu

 • Wykończenie

  Jakie popełniamy błędy, podczas wyboru koloru farby

Ocena i komentarz dla:

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l