Produkty

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Marka: Tikkurila

Marka: Tikkurila

Kod: 724142

|
Tikkurila Super White to farba, która znajdzie zastosowanie nie tylko podczas malowania Twojego mieszkania, lecz również w czasie urządzania rozmaitych placówek publicznych. Nadaje ona bowiem ścianom elegancki biały kolor, dzięki czemu prezentują się one wyjątkowo stylowo. Produkt cechuje się znakomitą wydajnością oraz dobrym kryciem.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27.7 cm

Wysokość opakowania

22.3 cm

Szerokość opakowania

27.7 cm

Waga brutto

14.3 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

1 - 2

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Czas schnięcia

1 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

120 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

zgodnie z zaleceniami producenta

Parametry indywidualne

Marka

Tikkurila

Seria

Super White

Rodzaj farby

lateksowa

Nr referencyjny

C078910010

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje malowanej powierzchni głęboko matowe wykończenie. Charakteryzuje się dużą siłą krycia. Farba przeznaczona jest do stosowania na powierzchniach uprzednio malowanych oraz powierzchniach niemalowanych, w szczególności takich jak podłoża betonowe, gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), a także na zagruntowane powierzchnie drewniane i drewnopochodne. Kolor: biały. Wydajność: do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Nakładanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1 - 2 warstwy za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.
Ocena
45 komentarzy
29.11.2019
szkoda że takie słabe krycie wydajności jeszcze jakoś pójdzie ale słabe krycie może na GK tak ale na tynkach starszych to nie radzi sobie kompletnie - nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pana ocenę. Miło nam, że jest Pan zadowolony z wydajności wskazanego produktu. W kwestii krycia zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą z Działu Dekoracje, który z chęcią podpowie, co można zrobić aby uzyskać oczekiwany, przy użyciu tej farby poziom krycia.


 

17.11.2019
Strata pieniędzy kiedyś tą farba wystarczyło raz pomalować pokój i super kryła teraz 3 razy maluję i dalej prześwity - śnieżka podkładowa lepiej kryje- podłoże przygotowane dobrze zagruntowane - trzeba wrócić do składów budowlanych po Kabe
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli stopień krycia nie spełnił Pana oczekiwań. Wpływ na to może mieć wiele czynników, takich jak używana wcześniej na ścianie farba, odcień zamalowywanego koloru, jak równiez sposób, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracji, który dotrze do przyczyn stojących za niesatysfakcjonującym kryciem oraz doradzi, co należy zrobić, by uzyskać zadowalający efekt. Z naszym specjalistą można skontaktować się osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji.

06.11.2019
Tragedia, kupiłem 2 opakowania, jedno opakowanie w miarę po 3 warstwach było ok ale drugie opakowanie dramat 7 warstw i nadal nie kryje, a sufity były przygotowane idealnie - nowe mieszkanie + gładzenie + dobry grunt. Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli efekt końcowy malowania nie spełnił Pana oczekiwań. Uprzejmie informujemy, że w naszych sklepach istnieje możliwość złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do kontaktu z dowolnym sklepem Castorama. Można to zrobić drogą telefoniczną, mailową lub odwiedzając wybraną przez siebie lokalizację.

05.11.2019
Ta farba to istna porażka, lekko siwa sciana, malowana 2 razy i dalej przebija siwy kolor, bede musial malowac 3 raz. Napewno nie jest nic lepsza od zwyklych tanich farb. Kompletnie odradzam, strata pieniędzy i tyle, człowiek tylko się zlosci.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za ten komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań, a efekt okazał się odległy od zamierzonego. Na opisane krycie wpływ może mieć kilka czynników, między innymi sposób, w jaki powierzchnia została przygotowana do malowania. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania wspomnianych kwestii z jednym z naszych doradców z Działu Dekoracje, który chętnie ustali przyczyny tego stanu rzeczy oraz zaproponuje, co należy zrobić, by pokrycie podłoża było jak najbardziej zadowalające. Jednocześnie informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo do reklamacji produktu. W tym celu zachęcamy do kontaktu z dowolnym sklepem Castorama. Można tego dokonać telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep.

16.10.2019
Zwykła farba akrylowa. Żeby uzyskać jednolity mat, trzeba położyć te 3 warstwy. Nie jest to lateks, bo zmywa się w całości. Plusem jest to że szybko schnie...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie tej opinii. Cieszymy się, że docenił Pan szybkość schnięcia tej farby. Informujemy, że produkt, według specyfikacji producenta jest farbą lateksową. Swoje właściwości uzyskuje po uprzednim, poprawnym przygotowaniu malowanej powierzchni, która, w zależności od swojego rodzaju wymagać może użycia gruntu oraz po nałożeniu 2-3 warstw. Gdyby posiadał Pan dodatkowe pytania w tym zakresie, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje.

14.09.2019
Świetna farba. Bardzo dobrze kryje, jest wydajna i nie śmierdzi po malowaniu. Dziwią mnie negatywne komentarze. Zamalowałem mocny czerwony kolor i 1 warstwa podkładu z taniej farby + 2 warstwy tej wystarczyły żeby nie było prześwitów. Polecam
21.07.2019
Wiele opinii negatywnych a ja po kupieniu tej farby i wymalowaniu nią ścian i sufitów jestem mile zaskoczony. Całkiem fajnie się nią maluje bo prawie nie chlapie. Kryje też ku mojemu zaskoczeniu dość dobrze, Dwie warstwy białej farby skutecznie pokryły ścianę w kolorze jasnego wrzosu. Trzy warstwy byłyby idealne. Malowane wałkiem. Farba schnie ładnie, nie ma przykrego zapachu. Z jednego opakowania wymalowałem pokój 3x4 m (ściany i sufut) - bez jednej ściany.
W zeszłym roku malowałem pokój inną farbą - nie przytoczę tego co wtedy leciało z moich ust - farba nie kryła, mazała się. Okropieństwo.

Tikkurila robi robotę!

Ps. dzisiaj kupiłem jeszcze opakowanie - na przedpokój ;).
03.07.2019
Farba fatalna 3 krotnie malowałem i dalej smugi nie pokryte miejsca, a taka farbę zalecił mi fachowiec z sklepu. teraz muszę kupić inna farbę bo szkoda znowu 100 zł płacić za coś co nie działa , bo jak to inaczej nazwać ? tak pomalowanie sufitów zamiast 100 zł płacić teraz będę miał 250 zł bo w końcu 100 z;ł już jest na suficie, teraz lepsza kupie za 150 zł może sie uda.
jeśli ktoś myśli o tej farbie to niech zastanowi sie czy lepiej wydać 150 zł od razu czy 250 zł bo będzie musiał następne warstwy kłaść

szkoda ze nie można 0 ( zero) gwiazdek dać tylko bo jedna to już za dużo
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. W niektórych przypadkach konieczne może się okazać odpowiednie przygotowanie malowanego podłoża zanim nałożona zostanie docelowa farba. Zachęcamy do ponownej konsultacji z doradcą, który postara się pomóc w sprawnym rozwiązaniu tej kwestii.

28.05.2019
Farba fatalna 3 krotne malowanie i jak były smugi tak dalej są.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) tego rodzaju sytuacja. Aby pomóc w rozwiązaniu tej kwestii, zapraszamy do najbliższego sklepu Castorama, gdzie jeden z naszych specjalistów z działu Dekoracje postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę takiego zdarzenia oraz możliwe sposoby jego rozwiązania. Zapraszamy serdecznie.

02.05.2019
Wałek z najkrutszym włosiem używać to przebic nie bedziecie mieć
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Wykończenie

  Wszystko o farbach Tikkurila

 • Wykończenie

  Dlaczego warto stosować farby lateksowe?

Ocena i komentarz dla:

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l