Produkty

Farba magnetyczno-tablicowa Magnat 0,75 l

Kliknij aby powiększyć

Farba magnetyczno-tablicowa Magnat 0,75 l

Marka: Magnat

Marka: Magnat

Kod: 740114

|
 • 2 w 1 – łączy w sobie zalety farby magnetycznej i tablicowej
 • łatwa aplikacja i optymalna wydajność
 • idealna na różnorodne powierzchnie
Farba magnetyczno-tablicowa sprawdzi się podczas urządzania kuchni, salonu lub pokoju dziecięcego. Dzięki niej zyskasz możliwość rysowania po ścianach kredą oraz przyczepiania do ich powierzchni magnesów. Produkt zwiększy więc funkcjonalność Twojego mieszkania i pozwoli na jego ciekawe urządzenie. Inne farby tej marki znajdziesz w naszym asortymencie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10.1 cm

Wysokość opakowania

12 cm

Szerokość opakowania

10.1 cm

Waga brutto

1.36 kg

Pojemność

0,75 l

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie emalii

do tablic

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura malowania

5 - 25°C

Ilość warstw

3 - 4

Czas schnięcia

do 3 h (warstwa)

Sposób rozcieńczania

woda

Wydajność

do 5 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

3,75 m2

Stosować z podkładem

zależne od podłoża

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

140 g/l

Zawartość LZO w produkcie

poniżej 140 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Magnat

Rodzaj emalii

akrylowa

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

6177-00750-00002-0

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

czarny

Stopień połysku

mat
Farba magnetyczno-tablicowa to produkt, który pomoże Ci wprowadzić innowacyjne rozwiązania do Twojego mieszkania. Zastosowanie emulsji, która barwi na czarno oraz jednocześnie daje powierzchnię tablicową oraz magnetyczną to idealny sposób na zagospodarowanie fragmentu ściany. Będziesz mógł na niej kolekcjonować magnesy z podróży, przyczepiać lub pisać ważne informacje, a Twoje dzieci ucieszą się z możliwości malowania po ścianach kredą. W związku z tym produkt znajdzie zastosowanie zarówno w częściach domu dostępnych dla całej rodziny, jak i w pokojach dziecięcych. Dla uzyskania najlepszego efektu należy nałożyć na wybrany fragment podłoża 3-4 warstwy. W naszej ofercie znajdziesz też inne farby tej marki i wybierzesz te idealne do Twojego mieszkania.
Ocena
13 komentarzy
29.05.2020
Bardzo fajny pomysł do pokoju dziecka. Jak ja byłam mała to takich rzeczy nie było;) ale teraz sobie odbijam razem z córką. Extra pomysł na zachęcenie dziecka do kreatywności.
17.05.2020
Nie kupujcie tej farby, stanowczo odradzam. Zakupiłem w Castoramie tą farbę, bo akurat nie było innej (wcześniej miałem Tikurile) i jestem zawiedziony. Wycierają ścianę z kredy wycieram ją razem z farbą. Dodatkowo przyciąganie magnesów pozostawia wiele do życzenia. Z Tikuria takich problemów nie miałem. Teraz pozostaje mi zamalowanie tego Magnata lepszą farbą....
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Szanowny Kliencie, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełnia Pana oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą z działu Dekoracje w dowolnym sklepie Castorama, który przyjrzy się opisanej kwestii i zaproponuje możliwe rozwiązania. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji mailowo, telefonicznie lub osobiście w dowolnej Castoramie: www.castorama.pl/sklepy

05.03.2020
Idealne rozwiązanie do pokoju dziecka. Magnesy się trzymają bez problemu , w moim przypadku to sa zwykle, lekkie magnesy i nie ma z nimi żadnych kłopotów.
22.02.2020
Zdecydowanie dobra farba do pokoju dziewczynki, która naprawdę lubi malować i jest bardzo kreatywna. Łatwo się maluje, spodziewałam się trudności jako amatorka ale przyjemnie się oszukałam
19.01.2020
Zakupiłam tę farbę i przeżyłam prawdziwy KOSZMAR. Malowanie nią to dramat, ale jeszcze gorzej z efektem i zachowaniem produktu po wyschnięciu. Wystarczy zadrapanie i po prostu płatami się ją zrywa, co też zrobiłam aby ratować mslowaną powierzchnię- obudowa szafy. Masa pracy i pieniądze wyrzucone w błoto. NIE POLECAM
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawioną opinię. To dla nas przykra wiadomość, jeśli farba nie spełniła Pani oczekiwań. Chcielibyśmy udzielić Pani oczekiwanego wsparcia, dlatego zachęcamy do skonsultowania opisanej w treści Pani wpisu sytuacji z doradcą fachowym z działu Dekoracje. Objaw, który Pani opisuje, wskazuje niestety na nieprawidłowe przygotowanie podłoża, a nasz fachowiec dołoży starań, aby jak najsprawniej pomóc Pani rozwiązać tę kwestię.

30.12.2019
Zużyte dwie puszki na 3,9m2 i efekt bardzo marny. Ledwo się trzymają same magnesy, o kartkach nie ma mowy.
Jakość powłoki też mnie zawiodła. Duża chropowatość sprawia, że do pisania kredą też się nie nadaje bez uprzedniego szlifowania lub pokrycia inną farbą tablicową. Ogólnie nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Jest nam bardzo przykro, jeśli farba nie wykazała takiej siły utrzymania magnesów, jak Pani oczekiwała. Aby ustalić przyczynę zarówno tego, jak i wspomnianej chropowatości, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje. Postara się on najskuteczniej, jak to możliwe, rozwiązać obie te sytuacje tak, aby produkt pełnił swoją funkcję, a Pani była zadowolona.

16.11.2019
Niestety, po nałożeniu 5 warstw malutkie magnesy ledwo się trzymają. O cięższych można zapomnieć, jak również o trzymaniu karteczki (chyba, że po 15-20 warstwach).
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja. Chcielibyśmy najszybciej jak to możliwe pomóc w jej rozwiązaniu, dlatego zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z naszym specjalistą z Działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz chętnie doradzi, co należy zrobić, by w pełni cieszyć się właściwościami zakupionej farby. Jednocześnie przypominamy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski.

13.11.2019
Przestrzegam przed zakupem tej farby. Nie sprawdziłem opinii zanim ją kupiłem, bo byłem pewien że Magnat to porządna firma.
Do powłoki wykonanej z tej farby magnesy są bardzo słabo przyciągane. Położyłem trzy warstwy i obecnie mogę przyczepić jedynie bardzo lekkie magnesy.
Za taką cenę oczekiwałem o wiele lepszej jakości produktu, ale mocno się rozczarowałem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli farba magnetyczna nie spełniła swojego zadania. Czy próbował Pan skonsultować tę kwestię z jednym z naszych doradców fachowych w sklepie? Jeśli nie, to serdecznie do tego zachęcamy, być może jego wsparcie pomoże nieco w tej kwestii. Przypominamy również, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwie działającego, z czego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.

12.09.2019
Bardzo słaba siła przyciągania magnesu. Nawet po 5 warstwach średniej wielkości magnesy dalej się nie trzymają.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z naszym specjalistą z Działu Dekoracje, który pomoże znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy, jak również zaproponuje rozwiązanie tej sytuacji. Jednocześnie przypominamy, że naszym Klientom przysługuje również prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać odwiedzając dowolny sklep Castorama.

28.11.2018
Niżej komentarz o wydajności farby odrealniony, w moim wypadku starczyło dokładnie tyle ile mówiła instrukcja na opakowaniu. Jedna puszka starczyła na jednorazowe pokrycie ściany. Pomalowaliśmy ścianę 2 warstwami i to wystarczyło, można było przyczepić do niej lekki magnes. Niestety jestem bardzo zawiedziona jeśli chodzi o jej ścieralność, po 2 tygodniach przy ścieraniu na mokro, farba zostaje na ścierce. Myśle, jest Ok ale jeśli pomalujemy ją dobra tablicowka na końcu.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Wady i zalety farby tablicowej

 • Wykończenie

  Jak wykończyć ścianę nad blatem kuchennym?

 • Wykończenie

  Renowacja kuchni – jakie kolory do kuchni wybrać, by odmienić jej wnętrze

Ocena i komentarz dla:

Farba magnetyczno-tablicowa Magnat 0,75 l