Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba mleczne szkło szybkoschnąca Forever Paints 400 ml biała

Farba mleczne szkło szybkoschnąca Forever Paints 400 ml biała

39,98
/ szt.
99,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana emalia w sprayu pozwala w szybki i estetyczny sposób uzyskać efekt mlecznego szkła. Możesz zastosować ją na szklanej szybkie, ale także na powierzchni plastiku czy lustra. Z jej pomocą stworzysz dekoracyjne motywy oraz zapewnisz prywatność. Farba jest odporna na ścieranie oraz przypadkowe uszkodzenia powierzchni.

   Cechy i zalety

    Emalia w aerozolu dająca efekt półprzeźroczystego, matowego szkła świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz zapewnić sobie komfort i prywatność. Łatwo możesz wykorzystać ją na powierzchni okna czy drzwi wewnętrznych. Matowa warstwa chroni domowników przed wzrokiem innych osób, np. przechodniów na ulicy. Jednocześnie przestrzeń jest oświetlona. Sam możesz kontrolować stopień zmatowienia szkła, ponieważ zależy on od ilości naniesionych warstw produktu. Emalia charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży szklanych. Efekt pomalowania utrzyma się przez długi czas, ponieważ wysokiej jakości produkt jest odporny na ścieranie i uszkodzenia. Farba może być wykorzystywana także na zewnątrz budynków, dlatego możesz zastosować ją np. do dekoracji umieszczanych na tarasie czy balkonie.

    • Krótki czas schnięcia
    • Jednolita, gładka powłoka
    • Tworzy ciekawe efekty dekoracyjne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny1h
    Informacje o LZO680g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorBiały
    Kod produktu5906291024679