Zobacz więcej Farby do renowacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby do renowacji

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba renowacyjna GoodHome Meble denali mat 0,5 l
Strzałka w prawo

Farba renowacyjna GoodHome Meble denali mat 0,5 l

39,98
/ szt.
79,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba renowacyjna GoodHome Meble denali mat umożliwi Ci odnowienie starych mebli. Nada im nowy, atrakcyjny wygląd. Farba w kolorze szarym o matowym wykończeniu sprawi, że stare krzesła, szafy i półki będą się idealnie wpisywały w nowoczesne aranżacje wnętrz. Produkt jest łatwy w użyciu. Bez trudu samodzielnie poradzisz sobie z renowacją mebli.

   Cechy i zalety

    Farba renowacyjna GoodHome Meble denali mat świetnie sprawdzi się jako pokrycie mebli kuchennych, salonowych czy sypialnianych. Formuła zapobiegająca żółknięciu sprawia, że produkt nawet po latach doskonale się prezentuje. Odporną na plamy i zmywanie emulsję bez trudu utrzymasz w czystości. Zabrudzenia usuniesz wilgotną szmatką. Odnawiając meble, najpierw oczyść ich powierzchnię. Następnie rozcieńcz farbę wodą i dokładnie wymieszaj. Produkt nakładaj wałkiem lub pędzlem. Po dwunastu godzinach możesz zaaplikować drugą warstwę farby. Nie musisz stosować podkładu. Farba renowacyjna GoodHome Meble denali mat 0,5l pozwoli Ci pokryć maksymalnie sześć metrów kwadratowych powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz też mniejsze i większe pojemniki z tym produktem oraz inne farby renowacyjne z serii Meble.

    • Odporność na plamy
    • Zmywalna nie ulega żółknięciu
    • Nie wymaga użycia podkładu
    • Łatwa w aplikacji
    • Przed użyciem należy dokładnie wymieszać; farba utwardza się całkowicie po upływie 10 dni, w tym okresie należy zachować szczególną ostrożność, niezwłocznie, a zarazem ostrożnie usuwając z pomalowanej powierzchni wszelkie rozlane płyny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGoodHome
    Pokrycie6m²
    Pokrycie z litra12m²/L
    SeriaMeble
    Czas schnięcia12 godzin
    Informacje o LZO80g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    Pojemność (l)0.5L
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorDenali
    Kod produktu3663602580379