Zobacz więcej Farby do renowacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby do renowacji

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba renowacyjna GoodHome Meble milltown mat 0,5 l
Strzałka w prawo

Farba renowacyjna GoodHome Meble milltown mat 0,5 l

39,98
/ szt.
79,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba renowacyjna GoodHome Meble milltown mat to wysokiej jakości farba, która pozwoli Ci odmienić wygląd mebli w Twoim domu. Ma niepowtarzalny, intensywnie zielony kolor, który ożywi niejedno wnętrze. Pomalujesz nim różnorodne elementy mebli. Sprawdzi się także do renowacji mniejszych elementów dekoracyjnych w pomieszczeniach.

   Cechy i zalety

    Farba renowacyjna GoodHome Meble milltown mat 0,5 l to sprawdzony sposób na samodzielną zmianę wyglądu Twoich mebli. Przyda się do odświeżenia zaniedbanego wyposażenia wnętrz. Możesz jednak użyć jej również do przemalowania nowego mebla, którego kolor nie do końca Ci odpowiada. Farba ta ma głęboki odcień ciemnej zieleni. Wyróżnia ją również matowe wykończenie, które idealnie wpisuje się w eleganckie aranżacje. Farbę docenisz również za wytrzymałość. Nie blaknie ona pod wpływem zmywania. Jest więc bardzo odporna na plamy i możesz bez obaw pomalować nią nawet intensywnie użytkowane elementy. Jej aplikacja na pewno nie sprawi Ci problemu, a sama farba nie wymaga nakładania podkładu. Farba renowacyjna GoodHome Meble milltown mat to jedna z wielu farb z serii GoodHome. Sprawdź też nasze inne propozycje.

    • Odporność na plamy
    • Zmywalna nie ulega żółknięciu
    • Nie wymaga użycia podkładu
    • Łatwa w aplikacji
    • Przed użyciem należy dokładnie wymieszać; farba utwardza się całkowicie po upływie 10 dni, w tym okresie należy zachować szczególną ostrożność, niezwłocznie, a zarazem ostrożnie usuwając z pomalowanej powierzchni wszelkie rozlane płyny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGoodHome
    Pokrycie6m²
    Pokrycie z litra12m²/L
    SeriaMeble
    Czas schnięcia12 godzin
    Informacje o LZO80g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    Pojemność (l)0.5L
    Grupa kolorystycznaZielony
    KolorMilltown
    Kod produktu3663602580614