icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Farby do renowacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby do renowacji

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat 0,125 l

Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat 0,125 l

19,98
/ szt.
159,84
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat pozwala przywrócić Twoim meblom piękny wygląd. Jest odporna na plamy i można ją myć bez szkody dla koloru. Do prawidłowego nałożenia potrzebujesz tylko wałka lub pędzla malarskiego. Nie wymaga warstwy podkładowej. Dostępna w wielu kolorach – wybierz ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

    Cechy i zalety

    Chcesz szybko zmienić coś w swoim pomieszczeniu? Odśwież wygląd swoich mebli! Pomoże Ci w tym farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat 0,125 l. Dzięki niej powierzchnia Twoich sprzętów nie tylko nabiera pięknej, jednorodnej barwy. Staje się ona też odporna na zabrudzenia. Preparat nie ulega żółknięciu i nie blaknie z biegiem dni. Co więcej, jest też bardzo łatwa do nałożenia. Jej konsystencja sprawia, że szybko pokryjesz daną powierzchnię jednorodną, równomierną powłoką. Możesz to zrobić za pomocą wałka lub pędzla. Matowe wykończenie jest eleganckie, a zanieczyszczenia są na nim mniej widoczne. Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat wysycha w 12 godzin. Całkowitą twardość warstwa osiąga po 10 dniach. W tym czasie chroń ją przed wodą.

    • Odporność na plamy
    • Zmywalna nie ulega żółknięciu
    • Nie wymaga użycia podkładu
    • Łatwa w aplikacji
    • Przed użyciem należy dokładnie wymieszać; farba utwardza się całkowicie po upływie 10 dni

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaGoodHome
    Pokrycie1.5m²
    Pokrycie z litra12m²/L
    SeriaMeble
    Czas schnięcia12 godzin
    Informacje o LZO80g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    Pojemność (l)0.13L
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorQueens
    Kod produktu3663602579823