Zobacz więcej Farby do renowacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby do renowacji

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat 0,5 l
Strzałka w prawo

Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat 0,5 l

39,98
/ szt.
79,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat jest wydajna i łatwa w użyciu. Nie wymaga stosowania podkładu i nie zmienia koloru z biegiem czasu. Zapewnia Twoim meblom atrakcyjny wygląd i gładkie, matowe wykończenie. Ułatwia utrzymanie sprzętów w czystości – jest odporna na plamy i zmywalna. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Jeżeli marzy Ci się metamorfoza pomieszczenia, ale nie chcesz przeprowadzać remontu, odśwież swoje meble! Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat 0,5 l świetnie się sprawdzi. Nada powierzchniom elegancką, matową powłokę. Szary kolor doskonale wpasuje się w większość aranżacji. Preparat nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest też bardzo funkcjonalny. Pokryte nim meble łatwo utrzymać w czystości za pomocą tradycyjnych środków. Czyszczenie nie zmienia jednak ich koloru ani innych właściwości. Farba renowacyjna GoodHome Meble queens mat nie sprawia problemu podczas aplikacji. Możesz to zrobić samodzielnie pędzlem lub wałkiem. Jeden litr wystarczy na pomalowanie nawet 12 m powierzchni. Farba jest dostępna w wielu kolorach.

    • Odporność na plamy
    • Zmywalna nie ulega żółknięciu
    • Nie wymaga użycia podkładu
    • Łatwa w aplikacji
    • Przed użyciem należy dokładnie wymieszać; farba utwardza się całkowicie po upływie 10 dni, w tym okresie należy zachować szczególną ostrożność, niezwłocznie, a zarazem ostrożnie usuwając z pomalowanej powierzchni wszelkie rozlane płyny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGoodHome
    Pokrycie6m²
    Pokrycie z litra12m²/L
    SeriaMeble
    Czas schnięcia12 godzin
    Informacje o LZO80g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    Pojemność (l)0.5L
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorQueens
    Kod produktu3663602580416