Zobacz więcej Emalie uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Emalie

Strzałka w prawo

Emalie uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba tablicowa Novodomo 0,75 l czarna
Strzałka w prawo

Farba tablicowa Novodomo 0,75 l czarna

83,98
/ szt.
111,97
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu, ponieważ za jej pomocą będziesz w stanie stworzyć na swoich ścianach powierzchnię, po której będziesz mógł rysować kredą. W związku z tym doskonale nada się ona do pokoju dziecięcego, gdzie Twoje pociechy będą mogły wykorzystać pokryte nią podłoże do rozmaitych zabaw. Produkt jest łatwy w aplikacji – wystarczy do tego celu wykorzystać pędzel lub wałek.

   Cechy i zalety

    Farba doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ sprawi radość nie tylko Twoim dzieciom, lecz również dorosłym domownikom. Za jej pomocą będziesz w stanie stworzyć na swoich ścianach powierzchnię przeznaczoną do rysowania i malowania kredą. Na powstałej powłoce z powodzeniem zapiszesz daty ważnych spotkań lub wizyt u lekarzy. Sprawdzi się ona również jako tablica do przekazywania informacji pomiędzy domownikami, kiedy mijają się oni ze sobą w mieszkaniu. Farba znakomicie sprawdzi się na niemal każdej ścianie, gdyż doskonale kryje powierzchnie gipsowe, tynkowe, płyty gipsowo-kartonowe, a nawet podłoża drewniane. Cechuje się również łatwym sposobem aplikacji, ponieważ można ją nakładać za pomocą tradycyjnego pędzla lub wałka.

     Specyfikacja techniczna

     Pokrycie7.5m²
     Czas schnięcia3 dni
     Liczba warstw3
     Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub natrysk
     KolorCzarny
     Kod produktu5906725218438