icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Folie paraizolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Folie paraizolacyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia paroizolacyjna Diall 10 m2
Strzałka w prawo

Folia paroizolacyjna Diall 10 m2

44,80
/ szt.
4,48
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Folia paroizolacyjna Diall sprawdzi się podczas prac remontowych i budowlanych. Produkt wykonany z polietylenu wykorzystasz do ochrony dachu czy strychu. Folia posłuży Ci też do zabezpieczenia przed wilgocią paneli lub drewnianej okładziny. Ułożenie produktu nie sprawi Ci trudności. Skuteczna folia zabezpieczy panele przed wybrzuszaniem, które wygląda nieestetycznie.

  Cechy i zalety

  Folia paroizolacyjna Diall 10 m2 przyda Ci się podczas prac budowlanych. Produkt w żółtym kolorze zastosujesz do wykonania skutecznej izolacji paroszczelnej stropu i dachu. Folia ochroni konstrukcję przed zawilgoceniem. Produkt wykorzystasz na poddaszu zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Folia została wykonana z trwałego polietylenu, dlatego znajdzie zastosowanie pod panelami. Wykorzystasz ją również pod okładziną z drewna. Żółta folia paroizolacyjna Diall posłuży jako zabezpieczenie przed wilgocią. Produkt zapobiegnie nieestetycznemu wybrzuszaniu się paneli. Folię bez trudu ułożysz samodzielnie, pamiętaj o tym, żeby nachodziła na siebie na brzegach. W naszym asortymencie znajdziesz również produkt marki Diall w większym rozmiarze.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaDiall
   Grubość produktu0.15mm
   Pokrycie10m²
   KolorŻółty
   MateriałPolietylen (PE)
   Kod produktu5059340141435