Zobacz więcej Tunele, plandeki i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Tunele, plandeki i folie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia tunelowa UV2 2 x 6 m

Folia tunelowa UV2 2 x 6 m

38,98
/ szt.
19,49
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Folia tunelowa posłuży Ci jako dodatkowe akcesorium do uprawy roślin. Dzięki jej zastosowaniu zabezpieczysz plony przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych i jednocześnie wpłyniesz na ich właściwy rozwój. Produkt odpowiednio rozprasza światło, jak również tworzy mikroklimat sprzyjający szybszemu zakwitaniu roślin.

   Cechy i zalety

    Folia tunelowa posłuży Ci podczas prac w ogrodzie oraz na działce. Dzięki jej zastosowaniu stworzysz tunele ogrodnicze oraz osłony upraw i tym samym zadbasz o odpowiedni rozwój kwiatów, warzyw oraz owoców. Materiał, jakiego użyto do wykonania folii, cechuje się wysoką odpornością na szkodliwy wpływ czynników pogodowych, przez co skutecznie chroni plony przed gniciem oraz zamarznięciem. Ponadto doskonale przepuszcza światło, które stanowi ważny czynnik w prawidłowym rozwoju roślin. Poprzez zastosowanie folii tunelowej stworzysz na swojej ogrodowej powierzchni mikroklimat, który pozwoli Twoim roślinom szybciej zakwitnąć, jak również zadba o wysoką wydajność nowych plonów. W zależności od potrzeb możesz ten produkt zakupić także w innych rozmiarach spośród dostępnych w naszym asortymencie.

    • Folia stabilizowana na 2 sezony

    Specyfikacja techniczna

    KolorNiebieski
    Kod produktu5905620013582