LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Tunele, plandeki i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Tunele, plandeki i folie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia tunelowa UV2 3 x 8 m

Folia tunelowa UV2 3 x 8 m

60,98
/ szt.
2,54
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Folię wykorzystasz do budowy tuneli ogrodniczych. Dzięki temu solidnie zabezpieczysz swoje rośliny przed skutkami niskiej temperatury oraz obfitych opadów śniegu, gradu i deszczu. Folia sprawdzi się doskonale w ogrodach, na działkach i polach uprawnych, ponieważ zapewnia owocom, warzywom i kwiatom odpowiednie warunki do kwitnienia i chroni je przed zamarznięciem podczas zimniejszych miesięcy.

   Cechy i zalety

    Folia tunelowa znajdzie zastosowanie na polach uprawnych i działkach. Akcesorium pozwala na odpowiednie zabezpieczenie warzyw, owoców i kwiatów, dzięki czemu rośliny nie są narażone na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Folia chroni je przed niską temperaturą, dlatego sadzonki mogą się rozwijać w komfortowych dla siebie warunkach. Produkt posiada odpowiednie dla tej funkcji wymiary. Dzięki temu zbudujesz solidne tunele ogrodnicze i właściwie osłonisz swoje kwiaty. Folia została wykonana z trwałych materiałów, dzięki czemu nie będzie ulegać uszkodzeniom pod wpływem czynników atmosferycznych, w tym wody i gradu. Akcesorium nie będzie także niszczeć pod wpływem czynników mechanicznych. Dzięki temu sprawnie zabezpieczysz uprawy.

    • Folia stabilizowana na 2 sezony

    Specyfikacja techniczna

    KolorNiebieski
    Kod produktu5905620013599