LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Tunele, plandeki i folie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Tunele, plandeki i folie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia tunelowa UV2 7 x 6 m

Folia tunelowa UV2 7 x 6 m

118
/ szt.
2,81
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Folia skutecznie zabezpieczy Twoje kwiaty w ogrodzie przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Element umożliwia zbudowanie tuneli ogrodniczych, które chronią warzywa i zapewniają im odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju. Folia nie będzie niszczeć pod wpływem czynników mechanicznych, ponieważ została wykonana z trwałych materiałów.

   Cechy i zalety

    Folię tunelową zastosujesz w ogrodnictwie – sprawdzi się do zabezpieczenia sadzonek na polach uprawnych i w ogrodach. Akcesorium idealnie nadaje się do ochrony warzyw i owoców przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, w tym niskiej temperatury. Dzięki temu zapewnisz roślinom odpowiednie warunki do kwitnienia również podczas zimniejszych pór roku. Folia charakteryzuje się wysoką trwałością, dzięki czemu nie będzie niszczeć pod wpływem różnego rodzaju czynników mechanicznych. Akcesorium umożliwia sprawne zbudowanie tuneli ogrodniczych, dlatego jej zastosowanie stanowi idealne rozwiązanie dla każdego sadownika. W ofercie znajdziesz także model w mniejszym rozmiarze. To pozwoli Ci idealnie dopasować folię do wymiarów działki.

    • Folia stabilizowana na 2 sezony

    Specyfikacja techniczna

    KolorNiebieski
    Kod produktu5905620013605