Zobacz więcej Folie w płynie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Folie w płynie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia w płynie Soudal Soudagum LM 1,3 kg

Folia w płynie Soudal Soudagum LM 1,3 kg

45,98
/ szt.
35,37
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Folia przeciwwilgociowa to izolacja w płynie, która służy do zabezpieczania posadzek przed wykańczeniem ich materiałem ceramicznym, wykładziną, panelami lub drewnem. Po wyschnięciu tworzy nieprzepuszczalną dla wody powłokę. Polecana jest szczególnie do zabezpieczania przed wilgocią posadzek w łazienkach, kuchniach i piwnicach.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie elastycznej folii w płynie to doskonały sposób na utworzenie na podłożu szczelnej warstwy nieprzepuszczanej dla wody. Produkt może być stosowany na popularnych podłożach budowlanych – betonie, gazobetonie, tynkach mineralnych, cegle, płytach gipsowo-kartonowych i OSB. Po nałożeniu tworzy bezszwową, szczelną hydroizolację ścian i posadzek. Folia w płynie polecana jest w szczególności do stosowania w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, na przykład łazienkach, kuchniach i pomieszczeniach gospodarczych. Może być kładziona pod płytki ceramiczne, drewniane podłogi i wykładziny – chroni je przed wilgocią i zapewnia im niezwykłą wytrzymałość. Produkt można nakładać pędzlem lub wałkiem, jest łatwy i szybki w aplikacji.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna temperatura aplikacji5°C
     Maksymalna temperatura aplikacji35°C
     Wysokość (cm)16cm
     Szerokość (cm)38cm
     Długość (cm)38cm
     Waga (kg)25.08kg
     Kod produktu5411183124813