icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Folie w płynie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Folie w płynie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia w płynie Soudal Soudagum LM 4 kg

Folia w płynie Soudal Soudagum LM 4 kg

118
/ szt.
29,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Folia w płynie tworzy bezszwową, bardzo szczelną izolację na posadzkach – może być używana na większości popularnych podłoży budowlanych. Po wyschnięciu jest nieprzepuszczalną dla wilgoci powłoką, na której można układać materiał ceramiczny, wykładzinę, panele lub drewnianą posadzkę. Ponieważ folia w płynie nie posiada łączeń, jest jednolita i tym samym bardzo szczelna.

  Cechy i zalety

  Folia w płynie to preparat, który chroni materiały podłogowe od spodu przed wilgocią. W szczególności polecany jest do pomieszczeń narażonych na wilgoć, na przykład piwnic, łazienek lub kuchni. Można ją stosować pod płytkami ceramicznymi, drewnianymi lub laminowanymi podłogami, a nawet wykładziną. Zapewnia materiałom wykończeniowym większą trwałość i utrzymuje je w dobrym stanie – tworzy barierę przed wilgocią, która może gromadzić się od strony podłoża. Izolację przeciwwilgociową możesz zastosować na posadzce z betonu, gazetobetonu, tynku mineralnego, cegły i płyt gipsowo-kartonowych. Kilka godzin po nałożeniu tworzy warstwę nieprzepuszczalną dla wody. Folia dostępna jest w opakowaniach o różnej pojemności, dzięki czemu możesz ją dopasować do potrzeb wykończeniowych w Twoim domu.

   Specyfikacja techniczna

   Minimalna temperatura aplikacji5°C
   Maksymalna temperatura aplikacji35°C
   Typ opakowaniaszt.
   Wysokość (cm)34cm
   Szerokość (cm)17cm
   Długość (cm)17cm
   Waga (kg)4kg
   Kod produktu5411183124820