Zobacz więcej Fotele

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Fotele

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fotel ogrodowy Diament zieleń leśna

Fotel ogrodowy Diament zieleń leśna

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fotel ogrodowy Diament sprawdzi się doskonale w aranżacji Twojego ogrodu, tarasu lub balkonu. Umożliwi Ci on bowiem komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu, ponieważ zapewnia on wygodę. Dzięki temu będziesz mógł w dogodnych warunkach odpoczywać pośród zieleni swojego ogrodu. Dodatkowo produkt jest wykonany solidnie, ponieważ w jego produkcji zastosowano wytrzymałe tworzywo sztuczne.

   Cechy i zalety

    Fotel ogrodowy Diament znajdzie zastosowanie podczas aranżowania miejsca wypoczynkowego w Twoim ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Dzięki niemu będziesz mógł spędzać czas na świeżym powietrzu w komfortowych warunkach – fotel bowiem jest niezwykle wygodny i daje dogodne oparcie dla pleców oraz ramion. Nawet jeśli spędzisz na nim długie godziny, czytając książkę lub gazetę, będziesz się czuł znakomicie. Mebel został wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się nie tylko odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale też na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. W związku z tym będzie on służył Ci w nienagannym stanie przez bardzo długi czas. Dodatkowo wyróżnia się atrakcyjną leśną barwą, która będzie doskonale komponować się z zielenią Twojego ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)55cm
     Szerokość (cm)56cm
     Wysokość (cm)80cm
     PodłokietnikZ podłokietnikiem
     Kolorzieleń leśna
     Waga (kg)0.2kg
     Kod produktu5907795815084