Zobacz więcej Fotele

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Fotele

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fotel Onyks zieleń leśna

Fotel Onyks zieleń leśna

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fotel Onyks zieleń leśna został wykonany z polipropylenu, dlatego jest odporny na działanie wody. To wytrzymały produkt, który posłuży Ci przez wiele sezonów. Mebel z tworzywa sztucznego ustawisz na tarasie lub w altanie. Jest lekki, więc błyskawicznie przeniesiesz go tam, gdzie będzie potrzebny. Fotel z łatwością wyczyścisz przy pomocy mokrej szmatki.

   Cechy i zalety

    Fotel Onyks zieleń leśna przyda Ci się w ogrodzie. Mebel ustawisz na tarasie lub w altanie. Możesz go też wykorzystać do odpoczynku na balkonie. Model ma podłokietniki i oparcie, które zapewniają wygodę. Siedzisko zostało wykonane z polipropylenu. Tworzywo sztuczne charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt pozostanie wolny od zarysowań. Poza tym nie wyblaknie, dlatego na długo zachowa estetyczny wygląd. Fotel wyróżnia się niewielką wagą. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go w inne miejsce. Fotel Onyks zieleń leśna bez trudu utrzymasz w czystości. Gładka powierzchnia ułatwia usuwanie zabrudzeń. Do czyszczenia fotela wystarczy Ci mokra ściereczka. Produkt ma uniwersalny kolor, który sprawdzi się w każdym ogrodzie. Oferujemy również jaśniejszy, szary wariant fotela.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)56cm
     Szerokość (cm)54cm
     Wysokość (cm)80cm
     Waga (kg)1.8kg
     Kod produktu5907795815848