Produkty

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 100 biała 2 kg

Kliknij aby powiększyć

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 100 biała 2 kg

Marka: Mapei

Marka: Mapei

Kod: 466399

|
Spoina elastyczna Ultracolor Plus w kolorze białym to produkt do wykonywania trwałych i odpornych na zabrudzenia fug między płytkami ceramicznymi, kamiennymi i mozaiką szklaną. Zawarte w składzie elementy skutecznie zabezpieczają powierzchnię spoiny przed rozwojem pleśni i grzybów, zapewniając estetyczny wygląd okładziny ściennej lub materiału podłogowego.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

28 cm

Szerokość opakowania

13 cm

Waga brutto

2 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Wydajność

0,8 kg/m2

Temperatura aplikacji

od +5°C do +35°C

Metoda aplikacji

paca gumowa

Szerokość spoiny

2 - 20 mm

Gęstość

objętościowa: 1,8 - 1,95 g/cm3

Odporność termiczna

od -30°C do +80°C

Parametry indywidualne

Marka

Mapei

Seria

Ultracolor Plus

Rodzaj fugi

elastyczna

Okres przechowywania

24 miesiące w oryginalnie zamkniętych opakowaniach i w suchym miejscu

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

6010002

Parametry fizyczne i wizualne

Baza

cement, dodatki hydrofobowe, dodatki uniemożliwiające powstawanie różnego rodzaju pleśni i grzybów oraz ich rozmnażanie się na powierzchni fugi w wilgotnym otoczeniu

Kolor producenta

biały
Fuga Ultracolor Plus w kolorze białym to szybkowiążąca zaprawa o elastycznych właściwościach, która służy do wypełniania szczelin pomiędzy płytkami aplikowanymi na ściany i podłogi. Masę możesz zastosować razem z większością materiałów wykończeniowych. Trwale łączy m.in. gres, glazurę, klinkier, terakotę, mozaikę szklaną i płyty kamienne. Dzięki technologii BioBlock powierzchnia spoin jest chroniona przed korozją biologiczną – nie pojawiają się na niej wykwity i grzyby. To sprawia, że łatwo ją utrzymasz w czystości i na długo zachowa swój oryginalny wygląd. Możesz ją bez obaw zastosować zarówno w miejscach narażonych na wilgoć, jak i na bezpośrednie działanie bieżącej wody, na przykład na balkonie lub w kabinie prysznicowej.
Ocena
25 komentarzy
16.08.2016
Fuga moim zdaniem świetna, mam ja i na balkonie i w łazience, nie przebarwia się, dobrze czyści zabrudzeń.
03.06.2020
Kupiłam czarną fugę do popielatych płytek i rewelacja wygląda to pięknie :)
25.05.2020
Te kolory fug to porażka jednym słowem. Kupiłam kolor granatowy, na wzorniku wyglądał ładnie, na opakowaniu był ciemno szary, choć opis był że granatowa fuga i na płytkach wyszedł ciemno szary! Zepsuło mi to cały efekt i po co płaciłam 2x tyle za granatową fuge?? Porażka kolory albo nie potrafią oklejać opakowań
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za wiadomość. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. W tym przypadku zapraszamy serdecznie do kontaktu z doradcą w wybranym sklepie. Jeżeli produkt jest niezgodny z opisem producenta może Pani złożyć reklamację w dowolnym sklepie Castorama: www.castorama.pl/sklepy

06.05.2020
Totalne dno. Fuga wybrana idealnie pod szare płytki wg wzornika, zamiast szarej/jasno szarej manhatan fuga jest biała :/
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz oraz przekazanie tych informacji. Przykro nam, jeśli kolor fugi odbiega od tego zamieszczonego na opakowaniu. Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji, w której zakupiony produkt nie jest zgodny z opisem, przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić drogą telefoniczną, mailową, jak również osobiście w sklepie. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

02.05.2020
Fuga FATALNIE porysowała płytki o wysokim połysku, czego nie było widać na mokro a dopiero po jej wyschnięciu. Dramat! Nowa łazienka po remoncie z takim wyglądem, pieniądze wyrzucone w błoto, nikomu nie polecam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie komentarza. Przykro nam, jeśli płytki pod względem wizualnym nie spełniają Pani oczekiwań. Przypominamy, że może Pani skorzystać z przysługującego naszym Klientom prawa do złożenia reklamacji produktu wadliwego. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt: www.castorama.pl/sklepy

09.04.2020
Nie polecam tej firmy.Fuga bardzo szybko schnie.Jest szorstka(grube ziarna),bardzo ciężka do zatarcia.Jest mało elastyczna,trudna do usunięcia.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za wiadomość. Przykro nam, jeśli zakupiona fuga nie spełniła Pana oczekiwań podczas aplikacji. Jeśli jej właściwości okazały się inne od zadeklarowanych przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego naszym Klientom prawa do złożenia reklamacji produktu w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski: www.castorama.pl/sklepy

23.03.2020
Jeśli robicie płytki z wysokim połyskiem to nie wybierajcie żadnej z tych fug. Nie dość że kolor nie jest taki jak na próbniku,fuga strasznie porysowała płytki. Załamałam się jak zobaczyłam,myślałam że to wina fachowców. Wzięliśmy inne kafelki które mamy żeby sprawdzić i to samo. Jestem załamana. Jeśli płytki są matowe nie ma problemu. Musieliśmy wymienić na inną firmę i jest lepiej. Ale z tamtymi płytkami już nic nie zrobię. Pozdrawiam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, jeśli fuga nie spełniła Pani oczekiwać. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się tej sytuacji, dlatego będziemy wdzięczni, jeśli skontaktuje się Pani z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie: www.castorama.pl/sklepy Przypominamy jednocześnie o przysługującym Pani prawie do złożenia reklamacji produktu wadliwego w dowolnym sklepie Castorama na terenie kraju.

31.07.2019
Kolor antracyt.... od 6-ciu miesięcy jest antracytem... gdy się fugi zmoczy. Wyschnięte fugi mają kolor jasno szary co niespecjalnie koreluje z ciemno szarym gresem. Szczeliny czyste, nie ma przebarwień, fuga dobrze zmyta.
Drugie podejście to kolor 112 - tytan, ten faktycznie do szarego gresu pasuje idealnie. Ale... na czym polega hydrofobowość w/g Mapei? Gdzie na fudze tworzą się te krople wody i spływają skoro zawsze zdążą wsiąknąć w fugę?
Skoro do fugi należy stosować impregnat by rzeczywiście była hydrofobowa producent powinien do każdego opakowania taki bezpłatnie dostarczać.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za podzielenie się z nami tą opinią na temat produktu. Przykro nam, jeśli fuga nie spełniła Pana oczekiwań. Prosimy o konsultację, osobistą lub telefoniczną, z doradcą w dowolnym sklepie Castorama, który postara się pomóc w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny opisanej przez Pana sytuacji oraz odnalezieniu jej skutecznego rozwiązania.

28.07.2019
Kupiłem srebrną fugę, bo pięknie by się komponowała z moja balustradą na tarasie, ale niestety kolor jest bardziej jasny beż. Sama fuga ok, ale kolor to kłamstwo
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię o produkcie. Przykro nam, że kolor okazał się być inny niż Pan oczekiwał. W celu zakupu najbardziej odpowiedniego produktu, dostosowanego do potrzeby Klienta, zachęcamy do skorzystania z porady naszego fachowego personelu. Zrobią co w ich mocy, by był Pan zadowolony z efektu końcowego :)

21.05.2019
Na zakupione 4 worki 5 kilowe drugi worek posiadał inny odcień fugi o co najmniej 3 tony. I tym sposobem na środku salonu fuga do usunięcia i poprawy. Przestrzegam przed zakupem tej fugi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zareklamowania produktu, który nie spełnił Pana oczekiwań. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Jednocześnie zapewniamy, że opisaną kwestię przekażemy odpowiednim osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w naszych sklepach, celem jej weryfikacji.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak dobrać kolor i rozmiar fug?

 • Wykończenie

  4 sposoby na odświeżenie fug

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - jak ułożyć terakotę na podłodze

Ocena i komentarz dla:

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 100 biała 2 kg