Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fugówka Comensal 150 mm

Fugówka Comensal 150 mm

5,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fugówka wykonana została z elastycznej gumy odpornej na ścieranie oraz z drewnianego uchwytu. W znaczny sposób ułatwia nakładanie mas fugowych, więc z powodzeniem wykorzystasz ją do prac remontowo-budowlanych. Dzięki jej użyciu możliwe jest uzyskanie idealnego wykończenia naroży, co wpływa na końcowy efekt wizualny i podnosi estetykę pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Fugówka przeznaczona jest do perfekcyjnego wykańczania wewnętrznych naroży ścian oraz podłóg, które uprzednio pokryto płytkami ceramicznymi. Przyrząd do profilowania fug pozwala Ci otrzymać różne wykończenia przestrzeni między kaflami przy zastosowaniu odmiennych materiałów, takich jak silikon czy poliuretan. Podstawa produktu została wykonana z niezwykle elastycznej gumy, wykazującej się dużą odpornością na przedwczesne ścieranie. Natomiast dzięki specjalnie wyprofilowanym brzegom bez najmniejszego wysiłku możesz różnicować docisk i zyskiwać idealne wykończenie naroży. W ofercie dostępne są fugówki o różnej szerokości gumy, co gwarantuje Ci możliwość osiągnięcie najlepszego wykończenia w zależności od szerokości fugi. Z pewnością wybierzesz więc produkt idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Długość produktu150mm
     Materiał bazowyGuma
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060100230