Zobacz więcej Gąbki

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Gąbki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka celulozowa do mycia płytek Comensal

Gąbka celulozowa do mycia płytek Comensal

33,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gąbka celulozowa do mycia płytek jest niezbędna podczas remontowania Twojego mieszkania. Za jej pomocą usuniesz w sprawny sposób pozostałości po fudze wykorzystanej do spoinowania szczelin pomiędzy kafelkami. Wykonana została z celulozy, więc z łatwością zbiera zanieczyszczenia i przyspiesza proces wykańczania posadzek oraz ścian.

   Cechy i zalety

    Gąbka celulozowa do mycia płytek znajdzie zastosowanie podczas wykonywania remontów w Twoich kuchniach, łazienkach, przedpokojach i innych pomieszczeniach, w których powierzchnie zostały wykafelkowane. Produkt umożliwia bowiem precyzyjne usunięcie pozostałości po fugach, którymi wypełniane są szczeliny pomiędzy poszczególnymi płytkami ceramicznymi. Gąbkę należy zamoczyć w wodzie, a następnie kawałek po kawałku usuwać zaprawę fugową. Produkt wykonany z celulozy będzie skuteczniejszy od zwykłej ściereczki, ponieważ lepiej zbiera zanieczyszczenia, przyspieszając tym samym proces wykańczania posadzek i ścian. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria przydatne podczas kładzenia kafelków, więc zaopatrzysz się w potrzebne Ci elementy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     KolorŻółty
     MateriałCeluloza
     Kod produktu5902060989057