Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na zdjęcia 20 x 50 cm sznurkowa szara
Strzałka w prawo

Galeria na zdjęcia 20 x 50 cm sznurkowa szara

38,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sznurkowa galeria to nowoczesny odpowiednik tradycyjnych galerii, w których fotografie mocuje się za zabezpieczającą je szybką. W tym wypadku powiesisz je na sznurku, korzystając z klamerek. Stworzonej kompozycji łatwo nadasz indywidualny charakter, umieszczając w niej pamiątki w różnych rozmiarach. Galeria ma stonowany szary kolor.

   Cechy i zalety

    Czy wiesz, jak w nowoczesny sposób wyeksponować ulubione fotografie? Służy do tego prezentowana galeria, która zachwyci Cię nietypowo rozwiązaną kwestią mocowania zdjęć. Zrobisz to szybko i sprawnie, wieszając je na sznurku przy użyciu małych klamerek. Możesz połączyć ze sobą fotografie zorientowane w pionie i poziomie lub w różnych rozmiarach, co podkreśli indywidualny charakter stworzonej przez Ciebie aranżacji. Na uwagę zasługuje także nowoczesny wygląd galerii, którą wykończono modnym szarym kolorem. Ponieważ do jej produkcji nie wykorzystano szkła, nie musisz obawiać się jego stłuczenia, co może wydarzyć się w przypadku klasycznym ramek. W naszych sklepach znajdziesz także inne modele podobnych produktów. Sprawdź!

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy30mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek3
    MateriałPolistyren (PS)
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorSzary
    Kod produktu5901554527652