Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na zdjęcia 40 x 50 cm sznurkowa szara
Strzałka w prawo

Galeria na zdjęcia 40 x 50 cm sznurkowa szara

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Galeria sznurkowa jest produktem, w którym umieścisz ulubione fotografie z wakacji lub rodzinnych uroczystości. Aby je wyeksponować, wystarczy zawiesić je na rozpostartych wewnątrz ramy sznurkach. Galeria będzie trafionym dodatkiem do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu, o czym decydują jej pozbawiona ozdobników forma oraz szary kolor.

   Cechy i zalety

    Czy wiesz, jak szybko wyeksponować zdjęcia, które lubisz często oglądać? Najlepszym sposobem jest zastosowanie ramki w formie galerii. Taki produkt pozwoli Ci umieścić wewnątrz nawet 9 zdjęć, przy czym zachwyca także sposobem ich mocowania – rozwiesisz je na rozciągniętych wewnątrz sznurkach, a do ich przytrzymania wykorzystasz małe klamerki. Taka kompozycja doda wystrojowi domowego charakteru, a jeśli zechcesz ją odświeżyć, z łatwością wymienisz wybrany element na inną fotografię lub rysunek. Do produkcji galerii nie użyto szkła, które może łatwo pęknąć lub się rozbić. Powstała ona z polistyrenu w szarym odcieniu, który doskonale uzupełni nowoczesną aranżację pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz też galerie sznurkowe w innych kolorach.

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy30mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek9
    MateriałPolistyren (PS)
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorSzary
    Kod produktu5901554526907