Zobacz więcej Gałki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Gałki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gałka Schaffner plastikowa sosna

Gałka Schaffner plastikowa sosna

3,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gałka z pewnością przyda Ci się podczas otwierania i zamykania różnych szafek. Wykonanie z plastiku sprawia, że element wykazuje trwałość, jak również odporność na drobne uszkodzenia – przedłuża to jego żywotność. Do montażu produktu potrzebujesz jedynie śruby metrycznej – znajduje się ona w zestawie, co ułatwi Ci wykonanie tej czynności.

   Cechy i zalety

    Gałka to niewielki element, przy pomocy którego możesz łatwo zmienić wygląd Twoich mebli. Kolor sosna będzie się świetnie prezentować na tle mebli wyprodukowanych z drewna lub materiału drewnopochodnego – w ten sposób możesz zyskać kompozycję wyróżniającą się spójnością. Możesz też zadbać o dekoracyjny kontrast i umieścić gałkę np. na białej szafce – uchwyty będą wtedy przykuwać uwagę użytkowników. Dzięki wykonaniu z plastiku element wykazuje trwałość. Jest on także odporny na odkształcanie i powstawanie rys – nie straci zatem na funkcjonalności z upływem czasu. Do prawidłowego zamontowania akcesorium potrzebna Ci będzie śruba metryczna – znajdziesz ją w zestawie. Wykonanie montażu nie powinno więc sprawić Ci problemów.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    KolorSosna
    MarkaSchaffner
    W zestawieAkcesoria montażowe
    Kod produktu5907467752822