Narzędzia i akcesoria samochodowe

Narzędzia i akcesoria samochodowe to niesamowicie ważny aspekt utrzymania samochodu w dobrym stanie. Zadbany i regularnie serwisowany pojazd jest gwarancją bezpieczeństwa i pewnej podróży. Dlatego wybór odpowiednich narzędzi i akcesoriów może być nie lada wyzwaniem dla kierowców.

Akcesoria do samochodu, które musisz mieć

W dziale „Akcesoria samochodowe” znajdziesz różnorodne produkty niezbędne w każdym aucie, garażu i profesjonalnym warsztacie mechanicznym. Przygotowaliśmy obowiązkowe dla każdego właściciela gaśnice samochodowe, trójkąt ostrzegawczy i apteczkę. Oferujemy również produkty, które pomogą Ci w pielęgnacji samochodu, takie jak sprężone powietrze czy szczotki. Gadżety do auta, takie jak skrobaczki czy preparat do odmrażania zamków, pomogą kierowcom przetrwać trudny zimowy czas. W tym dziale znajdziesz też pompki, kompresory, płyny do chłodnic i wiele innych produktów, które zawsze warto mieć pod ręką.

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria do samochodu, które cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Przygotowaliśmy produkty znanych marek, które dbają o wysoką jakość swoich produktów. Gadżety do auta zapewnią sprawność Twojego pojazdu i sprawią, że będzie się on bardzo dobrze prezentował. Produkty te uczynią życie kierowców znacznie łatwiejszym.

Akcesoria do samochodu - szeroki wybór dodatków

Dodatki do samochodu, które znajdziesz w tym dziale, pomogą Ci zadbać o Twoje auto zimą i latem. Zima to szczególnie trudny czas dla kierowców nie tylko ze względu na uciążliwe warunki drogowe. Kłopoty właścicieli samochodów zaczynają się już w garażu czy na parkingu, kiedy mróz zmrozi szyby i zamki w pojeździe. Gadżety do auta, które znajdziesz w naszej ofercie, pomogą Ci się uporać z codziennymi kłopotami. Żaluzja aluminiowa zabezpieczy szyby przed osiadaniem szronu. Dzięki skrobaczkom usuniesz zamrożony śnieg z szyby. Jeśli zamarznie zamek w samochodzie, użyj preparatu, który go rozmrozi.

Dodatki do samochodu przydają się także w nagłych sytuacjach. Lina holownicza pomoże Ci, jeśli samochód nagle się zepsuje. Dzięki niej nie będziesz musiał wzywać lawety, a Twój znajomy odholuje Cię do warsztatu. Dzięki pompce czy mini kompresorom zadbasz o odpowiednie ciśnienie powietrza w oponach podczas podróży. Ciśnieniomierz pozwoli Ci sprawdzić, czy jego poziom jest odpowiedni.

Gadżety motoryzacyjne to akcesoria, które możesz wykorzystać nie tylko w warsztacie. Kompresorem szybko napompujesz piłki, koła rowerów, dmuchane baseny i materace. Sprężone powietrze przyda się do utrzymania czystości sprzętu elektronicznego czy innych narzędzi. Dzięki niemu zapewnisz sprawność radioodbiornika samochodowego czy nawigacji GPS. Z pomocą sprzężonego powietrza usuniesz brud w trudnodostępnych miejscach w samochodzie.

Przygotowaliśmy też akcesoria do samochodu, które pomogą Ci w jego pielęgnacji i utrzymaniu auta w dobrej kondycji. Znajdziesz u nas szczotki pomocne w myciu pojazdu. Oferujemy niezbędne do prawidłowej pracy samochodu płyny do chłodnicy. Dostępne są opakowania różnej pojemności - przygotowaliśmy płyny jedno, cztero i pięciolitrowe.

Akcesoria samochodowe to także narzędzia niezbędne w każdym warsztacie. Proponujemy klucze, które pomogą Ci w wymianie świec zapłonowych. Separator do zacisków hamulcowych wykorzystasz do równomiernego rozszerzenie tłoczków w trakcie zmiany klocków hamulcowych. Dzięki temu nie będziesz musiał używać dużej siły podczas tej czynności. Klucz teleskopowy będzie natomiast nieocenioną pomocą podczas wymiany kół w samochodzie. Gadżety do auta to także takie przedmioty jak lejki, które wykorzystasz podczas dolewania paliwa z kanistra do baku. Lejek przyda się też właścicielom kosiarek spalinowych.

Dodatki do samochodu to także przedmioty, które ze względów bezpieczeństwa powinny znaleźć się w każdym aucie. Gaśnica pomoże Ci w nagłych wypadkach ugasić ogień. Apteczka w razie zranienia posłuży do udzielenia pierwszej pomocy. Dzięki trójkątowi ostrzegawczemu powiadomisz innych kierowców, że Twój samochód uległ awarii. Tego typu akcesoria do samochodu zapewnią bezpieczeństwo nie tylko Tobie i Twoim pasażerom, ale także innym uczestnikom ruchu.

Gadżety motoryzacyjne to także produkty takie jak preparat Noxy, który redukuje tlenki azotu — związki będące produktem spalania paliwa. Z pomocą tego środka uzyskasz nietoksyczną parę wodną.

Wybierz akcesoria do samochodu, których potrzebujesz

Pamiętaj, że obowiązkiem kierowcy jest nabyć akcesoria do samochodu wymagane przepisami prawa. W każdym samochodzie powinna znaleźć się apteczka, gaśnica czy trójkąt ostrzegawczy. Jeśli zabraknie ich w Twoim aucie, w razie kontroli policyjnej możesz narazić się na mandat. Ponadto tego typu dodatki do samochodu pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo w razie nagłych wypadków.

Gadżety motoryzacyjne wybierzesz natomiast w zależności od Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria, które pomogą Ci w samodzielnym dbaniu o samochód. Przygotowaliśmy narzędzia niezbędne w warsztacie każdego mechanika hobbysty oraz przydatne dla profesjonalistów przybory.

W naszej ofercie proponujemy narzędzia niezbędne w warsztatach samochodowych oraz garażach właścicieli samochodów. W innych działach naszego sklepu dostępne są także elektronarzędzia, śrubokręty, wkrętarki i inne akcesoria, które przydają się podczas naprawy i renowacji aut. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą dostępną w naszym sklepie online oraz w placówkach stacjonarnych.