Produkty

Gaz do butli Gaspol 11 kg

Kliknij aby powiększyć

Gaz do butli Gaspol 11 kg

Marka: Gaspol

Marka: Gaspol

Kod: 215113

|
 • najwyższej jakości gaz
 • wysoka wydajność i czystość spalania
 • wszechstronne zastosowanie
 • idealny do gotowania i grillowania
 • oryginalna foliowa plomba na zaworze gwarantująca bezpieczeństwo
Gaz do butli może być z powodzeniem stosowany w gospodarstwach domowych. Pozwoli Ci on zasilić kuchenki gazowe oraz urządzenia grzewcze. Dzięki temu, możesz łatwo i szybko podgrzewać wodę oraz gotować różne potrawy. Butla jest wykonana z mocnej stali oraz posiada elementy, które zabezpieczają go przed uszkodzeniem i ulatnianiem się zawartego w nim gazu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

30 cm

Wysokość opakowania

59 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

22 kg

Pojemność w litrach

pojemność gazowa 11 l; pojemność wodna 27,2 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kuchnie gazowe, urządzenia grzewcze

Zabezpieczenia

plomba, uszczelka, zawór kulowy, kołnierz ochraniający zawór

Maksymalne ciśnienie

30 bar

Parametry indywidualne

Marka

Gaspol

Informacje dodatkowe

gwint króćca zaworu W 21,8L; warunkiem odbioru jest dostarczenie pustej butli wraz z korkami zabezpieczającymi (podana cena dotyczy tylko gazu)

Rodzaj paliwa

propan butan

Typ zaworu

Z6M L lub Z6D L
Gaz do butli jest produktem, który znajduje zastosowanie do zasilania kuchni gazowych oraz urządzeń grzewczych. Z tego względu, z powodzeniem możesz go wykorzystać w kuchni czy też kotłowni. Zapewni Ci on możliwość gotowania potraw lub podgrzewania wody do użytku domowego. Produkt został wykonany z mocnego i wytrzymałego metalu - stali, dzięki czemu jego zawartość jest skutecznie chroniona. Posiada uszczelkę i zawór kulowy osłonięty kołnierzem, dzięki czemu można go bezpiecznie używać wewnątrz budynków. Butla jest łatwa w montażu i obsłudze, co sprawi, z łatwością podłączysz ją do odpowiednich sprzętów. Przechowywany w niej – pod wysokim ciśnieniem – gaz jest zabezpieczony przed ulatnianiem się. W ramach naszej oferty znajdziesz również inne produkty z tej kategorii.
Ocena
32 komentarze
10.05.2020
Kupiony gaz z Gazpolu (butla 1kg) wystarczył na codzienne, zwykłe użytkowanie przez 8mcy!
14.04.2018
Kupiłem nowy a dali mi hu&#$$y jak chciałem go napełnić
16.03.2018
Wlewam do Forda, i jak to się mówi, ***** Gaz Lewy Pas!

A tak serio, polecam, naprawdę wspaniale pachnie, pies sąsiada lubi mniej, to znaczy w sumie nie wydał opinii. Po prostu przestał się ruszać po spędzeniu nocy w garażu z tą butlą. Możliwe że z zachwytu.
03.03.2018
dzisiaj 2.03. kupowałem propan butan w butli 11 kg. policzono mi 47.98. kiedy zwróciłem uwagę że w internecie jest cena 39.98. powiedziano mi w biurze klienta że to nieprawda dlaczego robi się klienta kłamcą nie chodzi mi o 8 zł lecz o uczciwość. dotyczy to castoramy na ulicy Jana Pawła.
27.01.2018
Straciłem rodzinę, straciłem pracę...
Czy było warto? Oczywiście! 15 lat związku i 10 lat wychowywania swojego pierworodnego, nie dały mi tego co 2 dni spędzone sam na sam w piwnicy z tą butlą. Gaz świetny, szczerze mogę polecić każdemu niezależnie od wieku i płci.
15.12.2017
"Trzymajcie się razem jak butla z gazem... " rzekł George W Bush w czasie pożegnalnej wizyty w Polsce. Ta maksyma towarzyszy mi do dziś. Jak dobrze, że te wszystkie miłe chwile są zasługą gazu z castoramy! Vive la castorama! Vive la Gas!
01.12.2017
Nie wiem jaki gaz maja bo ciec nie wymienił mi butli. Była bez osłony zaworu. W ogóle to gaz maja z innego źródła niz podają. Totalna porażka w Bydzi.
20.11.2017
Gaz z castoramy jest fenomenalny. Rodzina z Rzeszowa była zachwycona, cały wieczór spędziliśmy przy butli a na drugi dzień głowa nie bolała. Tylko wujek Konstanty przesadził i zaczął coś marudzić o rurociągu Przyjaźni - ale on tak zawsze, stary komuch.
21.06.2017
Siedziałem kiedyś z tym gazem sam na sam w piwnicy dwa dni i powiem państwu szczerze - sprawdził się, ogórki dalej były małosolne.
20.06.2017
CH Europa Centralna Castorama gaz sprzedają za 42zł:-/ a na stronie widnieje niespełna 38zł
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Gaz, pellet czy ekogroszek? Top 3 rodzaje opału do ogrzewania domu

 • Instalacja

  Propan czy propan-butan – jakim gazem ogrzewać dom?

 • Instalacja

  Dlaczego śmieci nie mogą być opałem?

Ocena i komentarz dla:

Gaz do butli Gaspol 11 kg