Produkty

Farba renowacyjna GoodHome Meble santa monica metal 0,125 l

Kliknij aby powiększyć

Farba renowacyjna GoodHome Meble santa monica metal 0,125 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 744704

|
 • odporność na plamy
 • zmywalna nie ulega żółknięciu
 • nie wymaga użycia podkładu
 • łatwa w aplikacji
Planujesz odświeżyć wygląd mebli? Farba renowacyjna GoodHome Meble santa monica metal to produkt, dzięki któremu zrobisz to szybko i sprawnie. Przeznaczony jest dla osób doświadczonych oraz zupełnych amatorów w dziedzinie renowacji sprzętów. Emulsja jest uniwersalna, dlatego wykorzystasz ją do odnowienia wielu różnych powierzchni.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.6 cm

Wysokość opakowania

7 cm

Szerokość opakowania

5.6 cm

Waga brutto

0.197 kg

Pojemność

0,125 l

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie emalii

meble

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

2

Czas schnięcia

12 h

Sposób rozcieńczania

woda

Wydajność

10 - 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

1,5 m2

Stosować z podkładem

nie

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

80 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Seria

Meble

Informacje dodatkowe

przed użyciem należy dokładnie wymieszać; farba utwardza się całkowicie po upływie 10 dni

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

santa monica

Stopień połysku

metaliczny
Zyskaj zupełnie nowy charakter wnętrza. Przyda Ci się do tego farba renowacyjna GoodHome Meble santa monica metal. To na tyle praktyczny produkt, że wykorzystasz go zarówno do stolików, kredensów, jak i stołów czy krzeseł. Emulsja tworzy powłokę, która jest niezwykle odporna na plamy. Dzięki temu nie musisz martwić się o zanieczyszczenia. Farba renowacyjna GoodHome Meble santa monica metal 0,125 l jest także łatwa w aplikacji, dlatego poradzisz sobie z tym bez problemu. Nie musisz także nakładać dodatkowo podkładu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas podczas renowacji starych mebli. Powłoka będzie miała elegancki, brązowy kolor. Metaliczne wykończenie dodatkowo wpłynie na atrakcyjny wygląd powierzchni. Zależy Ci na innym odcieniu farby? Sprawdź ofertę Castoramy.
Ocena
2 komentarze
20.08.2019
Na temat jakości farby niewiele jeszcze mogę napisać, ponieważ mebel został pomalowany dzisiaj, Niestety kolor farby zupełnie nie odpowiada kolorowi na opakowaniu.
W sklepie w Częstochowie poinformowano mnie, że kolorem na próbniku nie należy się sugerować, bo nie jest malowany, a jedynie wydrukowany, a kolor farby jest bardziej adekwatny do koloru wskazanego na puszce. Niestety nie są dostępne odpowiednie próbki namalowane, a Antibes w rzeczywistości jest zdecydowanie bardziej pochodną turkusu niż wskazuje kartka na puszce.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię na temat farby. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja, a kolor farby nie spełnił Pani oczekiwań. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu niezgodnego z opisem. Dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama.

29.07.2019
Niestety po 14 dniach czyli po pełnym utwardzeniu farby plama z kawy nie do usunięcia. Do pomalowania mebli potrzebne były 4 warstwy czyli koszt farby naprawde spory. Farba jest nietrwała, pojawiają się odpryski przy lekkim stuknięciu w mebel. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. Na trwałość połączenia farby z malowaną powierzchnią wpływa wiele czynników, jak na przykład odpowiednie jego przygotowanie przed aplikacją produktu. Zachęcamy do konsultacji z doradcą z działu Dekoracje, który podpowie w jaki sposób przygotować mebel w zależności od rodzaju materiału, z jakiego jest wykonany, aby trwałość farby była jak największa.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Czym pomalować płytki? Jak odnowić meble? Farba renowacyjna – zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Jak odnowić stare krzesło? Renowacja krzesła drewnianego

 • Wykończenie

  Renowacja kuchni – jakie kolory do kuchni wybrać, by odmienić jej wnętrze

Ocena i komentarz dla:

Farba renowacyjna GoodHome Meble santa monica metal 0,125 l