icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo

Giętarka do przewodów hamulcowych Yato max. 6 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Giętarka do przewodów hamulcowych Yato max. 6 mm
18,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastanawiasz się, jak prawidłowo wygiąć przewody w celu stworzenia sprawnego systemu hamulcowego w pojeździe? Przyda Ci się prezentowana giętarka pozwalająca na obróbkę części wykonanych z miedzi, aluminium oraz miękkiej stali. Akcesorium wyprodukowane z aluminiowej blachy przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne.

  Cechy i zalety

  W Twoim warsztacie brakuje akcesoriów pozwalających na prawidłowe tworzenie systemów hamulcowych? Koniecznie wyposaż go w prezentowaną giętarkę przeznaczoną do wyginania miedzianych przewodów. Zadowoli Cię jej funkcjonalność, gdyż doskonale sprawdza się też na częściach z aluminium lub miękkiej stali. Element wyprodukowany z blachy aluminiowej jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku części użytkowanych w garażach. Praktyczne akcesorium znajdzie zastosowanie zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Jeśli planujesz naprawę systemu hamulcowego pojazdu, koniecznie zaopatrz się w praktyczną giętarkę do przewodów. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   MarkaYato
   KolorMix
   MateriałAluminium
   Kod produktu5906083908132