Produkty

Glazura Ceramstic 30 x 60 cm white 1,44 m2

Kliknij aby powiększyć

Glazura Ceramstic 30 x 60 cm white 1,44 m2

Marka: Ceramstic

Marka: Ceramstic

Kod: 413868

|
 • wysoki połysk
 • równe, szlifowane krawędzie
 • głęboka biel
Glazura jest idealnym produktem, który pomoże Ci efektownie udekorować przestrzeń w Twoim mieszkaniu. Produkt ma biały kolor, zatem pomieszczenie zyska nowoczesny i stonowany charakter. Glazurę warto nanieść na ściany w kuchni, łazience lub toalecie. Mocowanie produktu wykonasz z użyciem specjalnej zaprawy klejowej, uprzednio naniesionej na powierzchnie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

60 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

24 kg

Wymiary płytki

30 x 60 cm

Ilość m2 w opakowaniu

1,44 m2

Liczba sztuk w opakowaniu

8

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Marka

Ceramstic

Seria

White

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

GL.199.WL

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ceramika

Kolor producenta

white
Produktem, który z powodzeniem zastosujesz podczas aranżowania wnętrz Twojego domu, jest glazura. Płytka znajdzie swoje zastosowanie na ścianie pomiędzy szafkami kuchennymi lub łazience oraz toalecie. Produkt pozwoli Ci również wykonać oryginalne dekoracje na powierzchni ścian, dzięki czemu pomieszczenie zyska efektowny wygląd. Ponadto biały kolor wniesie do wnętrza odrobinę świeżości oraz łagodny klimat. Glazura charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, zatem zachowa swoje walory estetyczne na wiele lat, natomiast pomieszczenie pozostanie atrakcyjne. Montaż przeprowadzisz przy użyciu zaprawy klejowej, która z łatwością zamocuje produkt do powierzchni. Glazura jest także dostępna w innej kolorystyce, dzięki czemu nadasz wnętrzu pożądany wygląd.
Ocena
4 komentarze
03.07.2018
Polecam wszystkim
19.01.2018
Kupiłem do domu mamy, bo lubi róż, a nie chciałem, żeby przesadziła podczas kupowania samemu. W partii miałem kilka ułamanych, ale o tym wiedziałem, bo dzięki temu znalazły się na %%. Kładłem sam - są równe. Żadnych innych wad.
01.12.2017
Niestety wszystkie płytki (17 opakowań) miały fabryczne skazy. Albo kropkę czarna albo pęcherzyki powietrza. Próba zakupu kolejnej partii w sklepie. Niestety to samo, wszystkie płytki ze skaza. Próba znalezienia płytek w innej Castoramie bez skazy... zakończona niepowodzeniem. Niestety partia która dotarła do sklepów listopad/grudzien 2017 nie nadaje sie do użytku.
17.10.2017
Świetny stosunek cena/jakość. Niestety żaden lokalny producent nie jest w stanie pobić tej oferty, płytki co prawda importowane z Chin ale nic im nie brakuje. Podobne modele Tub/Par to koszt 3x / m2.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje płytek. Przewodnik po stylach i wzorach

 • Wykończenie

  Jakie płytki do kuchni na ścianę będą najlepsze?

 • Wykończenie

  Dlaczego warto wybrać glazurę?

Ocena i komentarz dla:

Glazura Ceramstic 30 x 60 cm white 1,44 m2