icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Glazura

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Glazura

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Glazura Soft Travertin GoodHome 20 x 60 cm beige g 1,08 m2
Strzałka w prawo

Glazura Soft Travertin GoodHome 20 x 60 cm beige g 1,08 m2

59,98
/ m²
64,78
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Glazura Soft Travertin GoodHome beige przeznaczona jest do aranżowania powierzchni wewnątrz budynków. Produkt wykonany z trwałej ceramiki ma wysoką jakość oraz świetny i jednocześnie ciekawy wzór imitujący swoim wyglądem kamień naturalny. Szkliwiona powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz także pozostałe modele z serii Soft Travertis.

  Cechy i zalety

  Glazura Soft Travertin GoodHome 20 x 60 cm beige g 1,08 m2 to funkcjonalny i trwały materiał wykończeniowy. Może stanowić alternatywę dla innych sposobów aranżacji podłoża we wnętrzach budynków. Świetnie sprawdzi się również w pomieszczeniach biurowych oraz wielu lokalach użytkowych. Glazura Soft Travertin GoodHome beige zastosowana w dowolnym miejscu pozwoli Ci uzyskać niebywały i stylowy efekt. Produkt został zaprojektowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Został wykonany z ceramiki. Dzięki temu charakteryzuje się niezwykłą żywotnością. Szkliwiona, błyszcząca i jasna powierzchnia charakteryzuje się dużą łatwością czyszczenia. Produkt cechuje styl elegancki w nowoczesnym wydaniu, co pozwoli Ci zaaranżować wnętrze w modnym stylu. Sprawdź serię Soft Travertin dostępną w naszej ofercie!

  • Klasyczny wzór kamienia i delikatny efekt patyny sprawiają, że płytki Soft travertin nadają wnętrzom naturalnego i delikatnego charakteru
  • Szkliwienie sprawia, że płytki są trwałe i łatwe w czyszczeniu, zachowując nowy i świeży wygląd przez wiele lat
  • Do tej płytki oferujemy dopasowane wzorniczo dekory, mozaiki, listwy i płytki podłogowe, które stanowić będą doskonałe dopełnienie aranżacji
  • Najlepsza ocena w zakresie emisji do powietrza obniża do minimum narażenie na lotne substancje szkodliwe w Twoim domu
  • Płytki są trwałe dzięki szkliwieniu
  • Łatwe w czyszczeniu
  • Zachowują nowy i świeży wygląd przez wiele lat

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuPłytka
  Liczba sztuk w opakowaniu9
  Typ opakowaniaOpakowanie
  MarkaGoodHome
  Długość produktu600mm
  Grubość produktu8.5mm
  Grupa kolorystycznaBeżowy
  KolorBeżowy
  Pokrycie1.08m²
  Szerokość produktu200mm
  NormaPN-EN 14411
  SeriaSoft travertin
  Waga produktu1.89kg
  Instrukcja montażuZróżnicowanie odcieni lub stopnia zabarwienia stanowi nieodłączny element tego typu produktów. Należy zawsze wybierać opakowania z partii o tym samym kalibrze i w tym samym odcieniu. Płytki należy pomieszać podczas montażu, aby uzyskać naturalne wykończenie. Przed dokonaniem montażu produktu należy się upewnić, że umożliwi on uzyskanie zadowalającego efektu. Reklamacje dotyczące różnic w kolorach lub tonacji widocznych przed montażem nie będą uznawane po zamontowaniu produktu. Wszelkie elementy uszkodzone lub o niezadowalającej jakości powinny być przed montażem zwrócone do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany lub zwrotu kosztów. Niniejsze postanowienia nie naruszają ustawowych praw nabywcy. Nie stosować ściernych lub żrących środków czyszczących. Wyłącznie do użytku na ścianach wewnątrz pomieszczeń. Należy zmierzyć ścianę, a następnie sprawdzić w tabeli wymaganą liczbę opakowań. W tabeli uwzględniono ilość odpadów na poziomie 10%.
  Obszar zastosowaniaWewnątrz
  Kod produktu5036581066567