Zobacz więcej Glazura

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Glazura

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Glazura Soft Travertin GoodHome 20 x 60 ivory m 1,08 m2
Strzałka w prawo

Glazura Soft Travertin GoodHome 20 x 60 ivory m 1,08 m2

59,98
/ m²
64,78
/ opak.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Glazura Soft Travertin GoodHome ivory m jest przydatnym produktem podczas tworzenia aranżacji ścian wewnętrznych. Sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. Jest dostępna w kolorze kremowym z matowym wykończeniem. Wyglądem imituje kamienie. Została wykonana z ceramiki, którą pokryto warstwą szkliwa zwiększającą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Estetyczny wygląd wnętrza jest równie ważny jak jego funkcjonalność. Glazura Soft Travertin GoodHome 20 x 60 ivory m 1,08 m2 pozwoli Ci uzyskać obie te cechy podczas wykończenia ścian wewnętrznych. Nadają się do stosowania zarówno w pomieszczeniach o charakterze użytkowym, jak i mieszkalnym. Są dostępne w kolorze kości słoniowej, a wyglądem imitują kamienie. Glazura Soft Travertin GoodHome ivory została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Dzięki warstwie szkliwienia są niezwykle trwałe, a przy okazji odporne na uszkodzenia mechaniczne i powstawanie plam. Dodatkowo łatwo się czyszczą. Płytki mają matowe wykończenie. Sprawdź też inne wersje płytek do wykończenia ścian, które znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama.

    • Klasyczny wzór kamienia i delikatny efekt patyny sprawiają, że płytki Soft travertin nadają wnętrzom naturalnego i delikatnego charakteru
    • Szkliwienie sprawia, że płytki są trwałe i łatwe w czyszczeniu, zachowując nowy i świeży wygląd przez wiele lat
    • Do tej płytki oferujemy dopasowane wzorniczo dekory, mozaiki, listwy i płytki podłogowe, które stanowić będą doskonałe dopełnienie aranżacji
    • Najlepsza ocena w zakresie emisji do powietrza obniża do minimum narażenie na lotne substancje szkodliwe w Twoim domu
    • Płytki są trwałe dzięki szkliwieniu
    • Łatwe w czyszczeniu
    • Zachowują nowy i świeży wygląd przez wiele lat

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu600mm
    EfektEfekt kamienia
    Grubość produktu8.5mm
    Instrukcja montażuZróżnicowanie odcieni lub stopnia zabarwienia stanowi nieodłączny element tego typu produktów. Należy zawsze wybierać opakowania z partii o tym samym kalibrze i w tym samym odcieniu. Płytki należy pomieszać podczas montażu, aby uzyskać naturalne wykończenie. Przed dokonaniem montażu produktu należy się upewnić, że umożliwi on uzyskanie zadowalającego efektu. Reklamacje dotyczące różnic w kolorach lub tonacji widocznych przed montażem nie będą uznawane po zamontowaniu produktu. Wszelkie elementy uszkodzone lub o niezadowalającej jakości powinny być przed montażem zwrócone do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany lub zwrotu kosztów. Niniejsze postanowienia nie naruszają ustawowych praw nabywcy. Nie stosować ściernych lub żrących środków czyszczących. Wyłącznie do użytku na ścianach wewnątrz pomieszczeń. Należy zmierzyć ścianę, a następnie sprawdzić w tabeli wymaganą liczbę opakowań. W tabeli uwzględniono ilość odpadów na poziomie 10%.
    KolorKość słoniowa
    Liczba sztuk w opakowaniu9
    MarkaGoodHome
    MateriałCeramika
    Miejsce produkcjiPolska
    NormaPN-EN 14411
    Obszar zastosowaniaWewnątrz
    Pokrycie1.08m²
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    SeriaSoft travertin
    Szerokość produktu200mm
    Waga produktu1.89kg
    WykończenieMatowe
    Kod produktu5036581066505