Produkty

Głowica ceramiczna do baterii dwupokrętłowych Kuchinox

Kliknij aby powiększyć

Głowica ceramiczna do baterii dwupokrętłowych Kuchinox

Marka: Kuchinox

Marka: Kuchinox

Kod: 506090

|
Głowica ceramiczna do baterii dwupokrętłowych, dzięki której szybko uzyskasz odpowiedni strumień wody. Poprzez zastosowanie głowicy będzie można łatwo ustawić idealna temperaturę wody. Głowice ceramiczne charakteryzują się długim okresem użytkowania – a także powierzchnią, która zmniejsza ryzyko powstawania osadów z kamienia.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary głowicy

1/2"

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

3 cm

Szerokość opakowania

3 cm

Waga brutto

0.072 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

baterie sanitarne

Parametry indywidualne

Marka

Kuchinox

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

CGD 570D

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ceramika
Głowica ceramiczna do baterii dwupokrętłowych służy do uzyskania odpowiedniego strumienia wody, który w łatwy sposób wyregulujesz, tak aby uzyskać strumień o pożądanej temperaturze. Głowica ceramiczna posłuży Ci przez długi czas, gdyż jest odporna na osadzanie się na niej kamienia, co pozwoli Ci na użytkowanie produktu przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na ten produkt z dwóch powodów. Po pierwsze, jego wykonanie przekładające się na długowieczność w użytkowaniu. Po drugie, jeżeli posiadasz w swoim domu dwupokrętłowe baterie wodne, będzie to optymalny wybór dla Ciebie. Jeżeli używasz również baterii wodnych o innej specyfikacji to w naszej ofercie znajdziesz też inne części tego typu, które swobodnie dopasujesz do swoich potrzeb.
Ocena
8 komentarzy
30.05.2020
Sprawdziłem dużo głowic z różnych sklepów i zawsze były one nieco za długie, przez co po przykręceniu kluczem do baterii bardzo ciężko chodziły. Ta głowica po mocnym przykręceniu nadal chodzi swobodnie. Głowica ma 15 frezów.
18.04.2018
Bardzo dobra głowica.
09.10.2017
ILE FREZÓW MA TA GŁOWICA 15 czy 20?
17.05.2017
Daje radę - mam nadzieję, że na lata nie jak NONAME :)
14.01.2016
ja kupiłem po poleceniu przez mojego ojca hydraulika. zamontował mi ją i nie ma żadnych awarii. Podejrzewam, że to może być kwestia montażu, jak się nie umie, to lepiej po fachowca zadzwonić, a nie narzekać, że coś nie działa, jak działa. ja właśnie kupiłem kolejną do innego zlewu
22.12.2015
Słaba jakość wykonania. Po zamontowaniu zaworu bateria cieknie. Po zakupieniu nowego i zamontowaniu ròwnież cieknie. W jednym i drugim przypadku podczas puszczania wody zawór wpada w drgania, piszczy - dźwięki nie do zniesienia a w bloku szczególnie. Już chciałem wymieniać baterię. Okazało się że między czerwoną uszczelką a ceramiczkami zawory mają za duży luz. Wystarczyło że pomiędzy te elementy włożyłem cieniutką uszczelkę a problem z cieknięciem i drgania zniknął. Nie polecał tego produktu.
03.11.2015
Ja zamontowałem bez trudu i jestem zadowolony. Pożądny produkt ta głowca
08.09.2015
kapało z wylewki mimo zakrecania, wymieniłem samodzielnie głowice. jestem zdania ze to i tak nie jest nie wiadomo jak trwały produkt bo woda jest zanieczyszczona i wszytsko osadza sie na ceramicznej powłoce. ale ta głowica jest o wiele trwalsza niż suwakowa.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Urządzamy łazienkę w stylu minimalistycznym

 • Wykończenie

  Jaką funkcję w baterii pełni głowica ceramiczna i jak ją wybrać?

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - naprawa cieknącego kranu

Ocena i komentarz dla:

Głowica ceramiczna do baterii dwupokrętłowych Kuchinox