Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica cieczowa Danfoss Raw-k 5135

Głowica cieczowa Danfoss Raw-k 5135

89,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica cieczowa umożliwi Ci kontrolowanie temperatury Twoich pomieszczeń. Element zbudowany jest z pokrętła, dzięki któremu możesz dostosowywać poziom ciepła do swoich potrzeb. Technologia użyta do produkcji akcesorium zapewni Ci stały komfort cieplny, jak również w znacznym stopniu przyczyni się do ograniczenia życia energii.

   Cechy i zalety

    Głowica cieczowa pozwoli Ci na skuteczną kontrolę temperatury panującej w Twoich domowych pomieszczeniach. W zależności od potrzeb, za pomocą regulacyjnego pokrętła możesz w szybki sposób zmienić poziom ciepła, który chcesz uzyskać we wnętrzu. Podłączenie elementu do grzejnika jest stosunkowo łatwe. Tworzywo użyte do produkcji głowicy chroni ją przed szkodliwymi czynnikami i tym samym zapewnia Ci możliwość jej długotrwałego użytkowania. Produkt w sposób samoistny reguluje przepływ wody w grzejniku, w zależności od panującej w pomieszczeniu temperatury, co zagwarantuje Ci stały komfort cieplny oraz ograniczenie zużywanej energii. Dostępny jest w uniwersalnym, białym kolorze. Spośród naszego asortymentu możesz wybrać produkt o właściwościach, które w najwyższym stopniu będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

    • Zakres temperatur: 8 - 28°C

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5702420091785